dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 492

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar nuxe
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    572

    Domyślnie

    No to od początku - mamy płot w części murowanej. Przęsła i bramę zrobimy chyba razem z podjazdem. Furtki nie da się przesunąć tak od ręki. Zresztą byłaby kolizja z bramą.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P5260009.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	432315
    Kostka granitowa odpada - uważam, że ma swój urok ale nam zupełnie nie pasuje. To nie jest moja estetyka.
    Płyty, które wybrałam - to są moim zdaniem najlepsze propozycje na rynku. To nie są zwykłe płyty betonowe.
    Nie wiem czy widziałyście je na żywo - ale są zaskakująco przyjemne w dotyku. Dość gładkie, chociaż ich producenci gwarantują, że są antypoślizgowe.
    Pewnie nie są praktyczne, bo są bardzo jasne więc przez pierwszy rok będę się nad nimi trzęsła. Lubię prostokąty i kwadraty więc krata jest dla mnie idealna.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kratka.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	32,4 KB
ID:	432316

    Co do schodów na tarasie, to myślę, że spokojnie mogę zrezygnować z jednych bocznych. Zrobiliśmy sobie przymiarkę do zrobienia kącika śniadaniowego i wyszło, że nie ma gdzie postawić ławki i stolika. Rano na tarasie jest cień więc szkoda z tego nie skorzystać.
    Problem jest tylko z bliskością płotu i sąsiadami. Akurat z tej strony mają taras i ścieżkę, z której bardzo często korzystają.
    Tu widać ścieżkę u sąsiadów - 2 metry od naszego tarasu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Żurawki.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	100,2 KB
ID:	432314
    Tak przy okazji widać też moją uprawę żurawek i hostów. To jest część północno-wschodnia z przybliżeniem do granicy na 2m. Myślałam, że mi tam nic nie urośnie. A tymczasem to jest najlepsza część ogrodu.

    Projekt ogrodu mam ten co mi Elfir zrobiła. Przeniosłam tylko część wypoczynkową na środek tyłu działki. Jest tam rozłożysty wiąz więc panuje dobry klimat.
    Ostatnio edytowane przez nuxe ; 08-07-2019 o 23:31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony