Cytat Napisał Lookatorka Zobacz post
Zaraz tam wstyd, ja korzystałam z telefonu i nie wygrywałam zdjęcia tylko tak jakby online ustawiałam kamerkę tak żeby łapała ściany, podłogę i sufit i poniżej były kolory do wyboru które po kliknięciu „wskakiwały” na centralną ścianę - mega szybko to chodziło i można było w 15 minut masę kolorów sprawdzić. Miałam jedno pomieszczenie do przemalowania ponieważ wybrany tam kolor nabierał w tym akurat pomieszczeniu niepożądanego odcienia i ta apka bardzo mi pomogła z wyborem nowego koloru.
Jak wyrobię z czasem, to jutro spróbujętak samo na budowie

Cytat Napisał Lookatorka Zobacz post
Wyraziste kolory na ścianach mocno determinują przestrzeń i bywają problematyczne przy wyborze mebli i dodatków ale przecież to nie na sto lat - za kilka lat i tak trzeba będzie odmalować i wtedy można zmienić to co się nie sprawdziło. Ja też już chyba jestem już na tym etapie co ciężkiprzypadek bo skala kolorystyczna moich ścian oscyluje od białego do ... beżowego ;p
Najważniejsze to stworzyć sobie we wnętrzach taki klimat jaki nam odpowiada bo to nasz dom i my tam będziemy mieszkać a mody się zmieniają szybciej niż wystrój naszych domów więc nawet najmodniejsze wnętrze za chwilkę będzie niemodne ... za to może długo pozostać wygodne, praktyczne i przytulne
Ja właśnie już się ku takiej samej filozofii skłaniam Najważniejsze, żeby osoby mieszkające w domu dobrze się w nim czuły. Tylko tyle, i aż tyle