dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 4265

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10

    Domyślnie

    Witajcie,
    Moja biała lista do tej pory:
    1. Stan surowy otwarty - ekipa z podkarpacia, nie podaje kontaktu, bo na Kraków już nie jeżdżą
    2. Elektryk - Adam Drewniak, dokładny, terminowy, dba o porządek
    3. Okna - Pagen z Myślenic, cenowo konkurencyjni, poprawki po montażu wykonali terminowo, brałem okna PVC w okleinie ze szprosami
    4. Rolety - MTBram, na silnikach Came, do dużych okien balkonowych, sprawna realizacja, cenowo konkurencyjni
    5. Instalacje wod-kan-co-gaz, znajomy kierownika budowy, nie mogę polecić bo strasznie przeciągnął terminy (2 miesiące!)

    Szara lista:
    1. Dach - Marcin Trojanowski, nie jest na czarnej tylko dlatego, że ostatecznie ten dach skończył, dach 300m2, czterospadowy z 4rema lukarnami z łukami, bardzo skomplikowany, ale to nie tłumaczy czasu wykonania - 6 miesięcy z przerwami na zimę kiedy był śnieg. Oprócz tego standardowe zachowania typu nieodbieranie telefonu, umówił się, nie przyjechał itd. Nie wywaliłem z budowy tylko dlatego że nie znalazłbym nikogo innego w tym terminie. Pan Marcin jest młody i niedoszacował pracy wg mnie, nauczył się trochę na moim dachu i jak sam stwierdził robiąc poprawki po pół roku, że "Pan to jest spoko, inny to już by nas dawno wyp...lił"

    Czarna lista:
    1. Elewacje, tynki, wykończenia - Dariusz Chlebda - kontakt wzięty z tego forum, ktoś bardzo tutaj zachwalał. Otóż byłem umówiony z panem od lutego tego roku, na prace od tynków i wylewek (to załatwił i byłem zadowolony, chociaż przy rozliczeniu tynków 'walnęli się' o 100m2 ! - no cóż, zdarza się) przez ocieplenie poddasza, elewacje i wykończenie. Pan Dariusz nie chciał podpisać umowy co powinno już być jakimś ostrzeżeniem, a następnie w sierpniu przestał odbierać telefon i odpisywać na smsy, musiałem na szybko szukać ekipy do ociepleń i elewacji, bo miałbym zimę z głowy i pół roku obsuwy. Tak więc czarna lista bo takie zachowanie to po prostu chamstwo i tego nie tolerujmy. Moja rada - bez umowy i kar za zerwanie nie podchodźcie do tego "biznesmena".

    powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez yksnimak ; 23-09-2019 o 22:20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony