Cytat Napisał 13twister13 Zobacz post
Witam,
Zanoszę się z zamiarem kupna zmiękczacza, już prawie zakupiłem, ale natknąłem się na ten wątek. Niestety skład budowlany w którym się zaopatruję posiada tylko jeden model, którym jest ZMIĘKCZACZ EKO-OPTIMA OCEAN 25/0 MIDI SC BTN 1650. Po przeczytaniu postów widzę, że posiada chińską głowicę. Co moglibyście doradzić dla domu w którym póki co zużycie wynosi ok 6m3 ,2 osoby w przyszłości, mam nadzieję szybkiej 3 i więcej
Cytat Napisał 13twister13 Zobacz post
Sorry za spam w 2 wiadomościach ale ucięło. Twardość wody troszkę powyżej 15 stopni niemieckich konkretnie 28 francuskich. Mój budżet to 2000 jeżeli warto mogę jeszcze dorzucić 500 cena odgrywa dużą rolę w moim wyborze
Pozdrawiam
Cytat Napisał 13twister13 Zobacz post
To jeszcze raz ja nie wiem czemu nie mogę edytować postu na telefonie. Jeśli to ważne info, to posiadam oczyszczalnie z bakteriami
Na aktualne zużycie wystarczy Ci zmiękczacz z 15 litrami złoża... i więcej bym nie brał jeśli masz tą oczyszczalnię. Nawet jak Ci wzrośnie zużycie to on po prostu będzie się częściej regenerował...
A co do sprzętu to w cenie 2000 może być ciężko znaleźć coś solidnego. Za 2500 już prędzej... Niestety to że zmiękczacz ma być mały nie spowoduje znacznego spadku ceny bo to co najdroższe (czyli głowica) i tak musi być taka sama.