dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 58

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie Torometr (miernik pól torsyjnych)

    Witam, jakiś czas temu kupiłem projekt miernika który mierzy pola torsyjne. Udało się go odpalić. Są to dwa druciki przylutowane do wtyczki słuchawek. Jest też i program na androida. Niema niestety instrukcji, więc jakie wartości i co dokładnie ten miernik mierzy nie wiadomo. Torometr wykrywa praktycznie wszelkie natężenia pola torsyjnego, wykrył rurę CO w podłodze drewnianej, rozróżnia nawet pole torsyjne poszczególnych roślin, ludzi, przedmiotów inaczej rysuje pole deski a inaczej pole tła. Torometre wskazał na przykład poziom wody w butelce plastykowej i termosie szklanym czyli było widać ple torsyjne wody i jego koniec. Program zawiera różne ustawienia takie jak częstotliwość, szybkość odczytu, coś jeszcze co rysuje te grafiki, można też zachować obrazek z ekranu. Na razie jestem małpą której dali do łapy lelefon. Jest to raczej ciekawostka niż coś pożytecznego bo niema jak te wyniki zinterpretować.
    Kolejny dzień zabawy małpy z telefonem: Jedyne praktyczne zastosowanie tego urządzenia jakie małpa znalazła to szukanie anomalii. Czyli wyraźne różnicy w rysunku. Na przykład w gabinecie rehabilitanta znaleźliśmy dwa punkty anomalii. A u mnie na działce jest taki jeden punkt wyraźnie różniący się od innych wyników.

    Schematu nie mogę opublikować bo nie otrzymałem zgody na udostępnianie ale mogę go wykonać dla chętnych.
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 17-07-2020 o 07:14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony