Witam ! Od jakiegoś czasu intensywnie myślę o budowie własnego , skromnego domu bo to jest po prostu moim marzeniem . Posiadam własną ziemie , także koszty kupna odchodzą a ziemia jest w fajnym miejscu a mianowicie wszędzie blisko . Z góry napiszę , że niestety nie mogę sobie pozwolić na duży z racji finansów i proszę to uszanować. Nie potrzebuje luksów . Wiadomo nie chciałbym aby dom miał 30 m 2 bo to stanowczo za mało tym bardziej gdyby było dziecko ( póki co nie realne ) . Marzy mi się własny domek gdzie będą dwa pokoje , kuchnia i łazienka + pomieszczenie gospodarcze . Nie musi być garażu . Dom raczej jedno poziomy z racji budżetu a wiadomo dwu poziomowy to już zupełnie inna bajka. Jeśli chodzi o wykończenie wnętrza robiłbym to sam z pomocą doświadczonego szwagra który ma duże doświadczenie w wykończeniach.

Dlatego moje pytanie brzmi. Czy Waszym zdaniem da się wybudować dom w stanie zamkniętym ( okna , drzwi ) bez wykończenia w środku do 100 tys złotych ? Zapewne wielu z Was ma domy za duże pieniądze i dla Was będzie to klitka i napiszecie , że nie warto ale zaciekawił mnie ten temat bo u mnie w miejscu gdzie mieszkam bardzo dużo powstało takich nie dużych murowanych ( pustkak ) domków gdzie ludzie mieszkają i sam bym taki chciał.

Myślicie , że da się coś takiego ogarnąć ? Widziałem te gotowe domki za np. 120 tys gdzie ekipa przyjeżdża , składa ale jakoś nie mam przekonania do takiego czegoś. Dziękuje z góry za pomoc.