Cytat Napisał GrubcioO Zobacz post
Witam. Stoję przed wyborem niedrogich drzwi wewnętrznych. Podobają mi się skrzydła z poziomymi szybkami dlatego wpadły mi w oko modele :
- Dre auri 8 okleina 3d
- Porta Verte home g4 portasynchro 3d
Który z tych modeli byłby lepszy ? Może ktoś poleci coś innego wartego zainteresowania w podobnej cenie ? Pozdrawiam
Lepszy pod jakim względem?

Auri - bardzo ciężkie (wagowo) skrzydło. Strasznie dużo MDF w nim jest naładowane. Jeśli miałoby być w wersji bezprzylgowej, to sobie bym absolutnie nie kupił, bo to nie ma prawda funkcjonować przez lata. Z drugiej strony - mam ich sporo zamontowanych i jakoś nie wróciły w postaci reklamacji.
Porta Home G4 przy nich będzie wyglądało delikatnie, ale samo w sobie jest ok. Tych wstawiłem mnóstwo.
Minus - papierowe okleiny (dotyczy wszystkich drzwi w tej cenie), które przy intensywnym użytkowaniu będą podatne na uszkodzenia mechaniczne (zadprapania) oraz ścieranie się na rantach w przypadku zamykania ręką za krawędź, a nie za klamkę.

Porta - szybkie terminy, dobra jakość (jak na swoje standardy cenowe).
DRE - nieprzewidywalny termin oraz fatalne skuchy jakościowe. W tym roku coś się tam posypało, bo jeszcze w ubiegłym bym w to absolutnie uwierzył.