dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 7363

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.672
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Nooo ja pitolę o rozpalaniu jakiego kominka prawisz – Nooo ale cóż – fakt jest faktem niepodważalnym w sytuacji takiej gdy ktoś się kreuje jak już pisałem o tym a z tych względów jak nic najlepiej na innych gadać, innych kląć, innych przeklinać i na innych pluć a samemu siebie i innych po cichu kominkiem truć.
    Te ppm-y to kiedy se mierzyłeś – Nooo chyba nie w tedy co w kominku rozpalałeś i później nim se i innym kopciłeś -Cooo?
    Tak jeszcze z ciekawości pytam – kominek znikąd jak z OBI – Cooo? - bo te z Castoramy które normy „ekoprojektu” spełniać muszą, to nie na każdą i każdego kieszeń. Stąd pewnie braki w tym : Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge. https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8101596.

    Piszesz w tak nieskładny sposób, iż doprawdy nie wiem, co z tym począć.
    Przecież nie raz pisałem, że posiadam kominek (pomyłka i niepotrzebnie wydany pieniądz).

    Rozpalam w nim jakieś 8-10 razy w sezonie, z czego połowa przypada na okres pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem. Po przycince brzozy mam trochę drewna i muszę coś z nim zrobić.
    Wkład kominkowy to BEF450

    Gdybym budował jeszcze jeden dom, to zrezygnowałbym z tego zbytku.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 29-12-2021 o 11:29
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony