Cytat Napisał finlandia Zobacz post
No cóż. Mogę potraktować ten post jako prowokację konkurencji. Reklamy jednopostowców usuwamy, jest też presja ze strony forowiczów by to samo robić z takimi anonimowymi postami szkalującymi. Z tym, że jak widzisz nie robimy tego, bo byś miał "potwierdzenie" dla swoich słów. jestem na tym forum kilkanaście lat, cieszę się zaufaniem użytkowników jak i administracji forum,więc mam wgląd w usuwane posty (z resztą nie tylko tu jestem moderatorem ). Także czuję się upoważniony by powiedzieć, że Twoje posądzenia są kompletnie nie trafione. Jako praktyk (w branży stolarki pracuję ponad 20lat) mogę powiedzieć : tak, Wikęd się stara i robi dobre drzwi. To nie znaczy, że podchodzę do nich bezkrytycznie. Na setki zamontowanych drzwi mam sporadyczne reklamacje (także w tej chwili) ale jestem póki co spokojny o ich przebieg, bo zgłaszam rzeczy uzasadnione a nie wyimaginowane.
co to za kłamliwe oskarżenia? konkurencja, szklaowanie, posądzenia? imaginacje? to chyba ty pracujesz dla wikędu, albo dają ci dobre prowizje za montaż tego badziewia, drzwi nie domykały się i wyginały, odpadła blaszka przytrzymująca szybkę, raz wymienili drzwi, potem było nieco lepiej, ale znowu odpadły elementy, przysłali drzwi zastępcze, podoklejali szyby i odesłali po wielu miesiącach i upominaniu się