Cytat Napisał dorotazab
Dla Xeny:


Obojetnie w ktorej czesci domu znajduje sie salon, to 4 mityczne zwierzeta (krajobraz otaczajacy nasz dom) powinny znajdowac sie mniej wiecej w takim ukladzie jek na zalaczonym obrazku.

I tu dodam jeszcze ze krajobraz moze byc rozny (moze nim byc skala, drzewo, budynek) - dla zagorzalego katolika dobrze jak "czarnym zolwiem" bedzie np: swiatynia czy kosciol widoczny gdzies na wzgorzu za domem itp...


Idealna wrecz sytuacja jest wowczas gdy wejscie znajduje sie od strony poludniowej a za czarnym zolwiem jest polnoc, dodatkowo jeszcze przed domem jest male jeziorko, czy plynie rzeczka, ktora odbija swiatlo - tak uczy szkola kompasu FS.

Ja oczywiscie nie mam wjazdu od poludnia, nie mam rzeczki, ani zwierzakow....

A no wlasnie idelanym wiec jest wejscie od poludnia a w przekonaniu forumowiczow najlepsze jest od polnocy, tych ktorzy maja wejscia od poludnia namawia sie na dalsze szukanie dzialki co wy na to?

No i teraz co jesli wejscie juz sie ma od polnocy? stawiac feniksa? i gdzie? czy od poludnia ? nie bedzie wtedy zachowana zasada aby feniks stal od frontu. Co ze smokiem i tygrysem? jak je wtedy ustawic? o to jest pytanie .. czy ktos umnie na nie odpowiedziec?
zeby tylko nie pelna wiedza o fen nie narobic sobie klopotow.
A wlasnie czytalam o jangach kwiatach - kurcze teraz juz wiem czemu moj syn ma tyle energi zawsze i czemu nie chce mu sie spac wieczorem na dodatek nie ma dywanu, nie ma zaslon ciezkich, nie ma ciemnych rzeczy - no ma w soim pokoju samo jang. Powprowadzam mu cos Jin zobaczymy czy bedzie grzeczniejszy

P.S. akwarium to jang czy jin?

juz wiam - JANG - u syna w pokoju stoi