dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: OKNA !!!!

  1. #1

    Domyślnie

    Poprzednio pytałem o luksfery a teraz sprawa okien. Zdecydowałem się na "PCV" ze względów praktycznych. Mam indywidualnie projektowany dom a w nim 34 okna !!!! Zebrałem parę ofert: Butzbach (Kommerling), Salamander (?), Oknoplast (Veka), kolejnej nie pamiętam. Okna są w większości nietypowe a w tym sporo skosów. Może ktoś zna firmę godną polecenia lub wie coś na temat tych wymienionych. Zastanawiam się też czy zakup okien w profilu 5-cio komorowym w naszym klimacie jest zasadny. Koszt jest ok.20 % większy.

  2. #2

    Domyślnie

    moge podac bardzo dobre (sprawdzone) firmy w wielkopolsce

    5-komorowe?
    powierzchnia ramy okna nie jest az tak duza aby oplacalo sie dokladac 20% kosztow (ramy czy calego okna?). lepiej za te pieniadze miec dobre szyby.

  3. #3

    Domyślnie

    Tom Jeśli możesz to bardzo proszę podaj te firmy. Najlepiej mailem. Sprawa jest dość istotna bo w grę echodzą spore pieniądze. Co masz na myśli pisząc o dobrych szybach? Czy K=1.1 nie są wystarczające? Firma Glaspol lub PresGlass. Prośba do innych: Jeśli też macie firmę godną polecenia to proszę o maila.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja decyduję się na pięciokomorowy profil, akurat rehau. Prawie wszystkie okna oferują teraz z szybami 1,1 z argonem w standarcie. Jeśli masz sporo okien małych, gdzie udział profilu w stosunku do powierzchni szyby jest duży to warto. Nie moę polecić żadnej firmy (jaki region?). Najlepszy jest w tym Pczełek, nasz forumowy guru. Poszukaj go w wątkach o oknach!

  5. #5

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    On 2003-05-16 11:10, cchannelii wrote:
    Poprzednio pytałem o luksfery a teraz sprawa okien. Zdecydowałem się na "PCV" ze względów praktycznych. Mam indywidualnie projektowany dom a w nim 34 okna !!!! Zebrałem parę ofert: Butzbach (Kommerling), Salamander (?), Oknoplast (Veka), kolejnej nie pamiętam. Okna są w większości nietypowe a w tym sporo skosów. Może ktoś zna firmę godną polecenia lub wie coś na temat tych wymienionych. Zastanawiam się też czy zakup okien w profilu 5-cio komorowym w naszym klimacie jest zasadny. Koszt jest ok.20 % większy.
    Piszesz OKNOPLAST czy moze chodzi o OKPLAST, firma o ktorej mysle buduje z profili Veka. Firma ta ma swoja siedzibe w Miedzyrzeczu a filie chyba w Zielonej Gorze i Poznaniu. Jezeli chcesz pare pikantnych szczegolow o tej firmie to napisz na adres [email protected]
    Pozdrawiam Karol N.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony