dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie

    od kanalizacji i wody pod wylewką? Czy można zrobic to samemu?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja za rozprowadzenie 4 pionów kanalizacji pod płytą zapłaciłem 750 zł z materiałem(w sumie położono rur o łacznej długości ok. 40 m).

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki za szybka odpowiedz.
    Moze ktos jeszcze dorzuci "swoje 5 groszy"?

  4. #4

    Domyślnie

    Ja stoję niedługo przed taką samą robotą (przed tynkami). Opisane wcześniej 750 to jakoś strasznie mało. U mnie oferty przekraczają na razie 2500 (chyba taka sama ilość rur)

  5. #5

    Domyślnie

    Przepraszam, mój błąd. 750 zł to była cena materiałów (rury Vavina). Wszystko z robocizną kosztowało 1208 zł. Powyższa cena dotyczy kanalizacji pod płytą. Nie mówię o rurach wod-kan-gazu zalanych w wylewce.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: zbyszekP dnia 2003-05-28 12:36 ]</font>

  6. #6

    Domyślnie

    Ja stoję niedługo przed taką samą robotą (przed tynkami). Opisane wcześniej 750 to jakoś strasznie mało. U mnie oferty przekraczają na razie 2500 (chyba taka sama ilość rur)

  7. #7

    Domyślnie

    ZbyszekP. Jeśłi budujesz w W-wie lub okolicach to proszę podaj namiary na Twojego fachowca. Przepraszam za poprzedni, powtórzony post. Coś u mnie szwankuje logowanie oraz opcja "wstecz"

  8. #8

    Domyślnie

    Bell - Buduję pod Krakowem.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja za c.o w Kan-ie (system rozdzielaczowy) + kanalizacja + woda w domu 220m2 zapłaciłem za robociznę 2500 zł.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony