dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdzia
    Jędrzej, ująłeś mnie bardzo swoją wypowiedzią, przeczącą wbrew pozorom stereotypom dot. facetów. Zwykle bowiem dla mężczyzny liczy się tylko zdrada fizyczna, mówiąc wprost, że kobieta się z kimś "przespała". Wg. WIĘKSZOŚCI facetów dopóki nie ma seksu, nie ma zdrady. Tak sądzi też mój mąż (niestety)
    A powiedz szczerze- czy większą zdradą(lub w ogóle zdradą) jest skok w bok , czy też znalezienie sobie kogoś i rozbicie własnej rodziny?
    Nawet prof. Lew Starowicz uważa, że skok w bok jest zdrową rzeczą w małżeństwie...
    Ale to tylko nasz męsko-świńsko-szowinistyczny punkt widzenia... .

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdzia
    Jędrzej, ująłeś mnie bardzo swoją wypowiedzią, przeczącą wbrew pozorom stereotypom dot. facetów. Zwykle bowiem dla mężczyzny liczy się tylko zdrada fizyczna, mówiąc wprost, że kobieta się z kimś "przespała". Wg. WIĘKSZOŚCI facetów dopóki nie ma seksu, nie ma zdrady. Tak sądzi też mój mąż (niestety)
    Dlaczego niestety? Za mało zazdrosny?
    Myślę, że jesteś w komfortowej sytuacji - lekki rodzaj flirtu towarzyskiego można udawać... i już masz zazdrośnika


    no też coś.... "niestety".

    Ach te kobiety
    Dla dżentelmena... luźne szelki.

  3. #63

    Domyślnie

    MAŁY

    My tu poważne dyskusje urządzamy, a ty z jakimś Lwem wyjeżdżasz

    Jeśli rzeczywiście tak uważasz, jak piszesz - to powiedz swojej żonie żeby sobie zdrowo skoczyła w bok... akurat mamy długi weekend
    Dla dżentelmena... luźne szelki.

  4. #64
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał jędrzej
    MAŁY

    My tu poważne dyskusje urządzamy, a ty z jakimś Lwem wyjeżdżasz

    Jeśli rzeczywiście tak uważasz, jak piszesz - to powiedz swojej żonie żeby sobie zdrowo skoczyła w bok... akurat mamy długi weekend
    Zaraz jakimś Lwem... wrrrrrrrrrrrrr jak Cię capnie za...to zobaczysz!
    PS sam tak uważam...

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Napisał jędrzej
    Cytat Napisał Magdzia
    Jędrzej, ująłeś mnie bardzo swoją wypowiedzią, przeczącą wbrew pozorom stereotypom dot. facetów. Zwykle bowiem dla mężczyzny liczy się tylko zdrada fizyczna, mówiąc wprost, że kobieta się z kimś "przespała". Wg. WIĘKSZOŚCI facetów dopóki nie ma seksu, nie ma zdrady. Tak sądzi też mój mąż (niestety)
    Dlaczego niestety? Za mało zazdrosny?
    Myślę, że jesteś w komfortowej sytuacji - lekki rodzaj flirtu towarzyskiego można udawać... i już masz zazdrośnika


    no też coś.... "niestety".

    Ach te kobiety
    Bo to ON flirtuje a JA jestem zazdrosna. Oto, dlaczego NIESTETY. Gdyby było odwrotnie, to byłoby ok.

  6. #66

    Domyślnie

    No tak, zdrada i troska by druga połowa się nie dowiedziała.
    W związkach ludziska tracą siebie, rośnie im taki wrzód na sumieniu: oceniają swoje zachowania oczami (nieuświadomionego jeszcze, bo wszystko ma swoją dynamikę) partnera, odbierają drugiej stronie swobodę reakcji i katują siebie wymyślonymi pretensjami i krzywdą. Albo chodzi o kontrolowanie sytuacji albo to jest strach przed życiem. Albo trzeba się zmienić albo zaakceptować jakim się jest, inaczej to ... szkoda słów na nagrobku.

  7. #67
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Przykre to ...

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdzia
    Jędrzej, ująłeś mnie bardzo swoją wypowiedzią, przeczącą wbrew pozorom stereotypom dot. facetów. Zwykle bowiem dla mężczyzny liczy się tylko zdrada fizyczna, mówiąc wprost, że kobieta się z kimś "przespała". Wg. WIĘKSZOŚCI facetów dopóki nie ma seksu, nie ma zdrady. Tak sądzi też mój mąż (niestety)
    No tak,swego czasu pewna kobitka twierdziła ze meza nie zdradziła,bo nie miała ORGAZMU
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony