dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Sprzedam Fiński GONT BITUMICZNY Cieniowany - Super CENA!!!

    Witam,

    Sprzedam Fiński Gont Bitumiczny- wulkanizowany(klejony) na CAŁOŚCI. Gont firmy ICOPAL - Gont Zielony, Cieniowany , wzór Heksagonalny.

    Ilośc jaką mam do sprzedania to : 300m2


    Atrakcyjna cena!!!


    Niestety nie wystawiam faktur.
    Załadunek i transport po stronie Kupujacego (odbiór z Warszawy).



    Dachówki bitumiczne (popularnie zwane gontami bitumicznymi) są bardzo efektywnym materiałem pokryciowym. Efektywność ta jest tym wyraźniejsza, im bardziej skomplikowana jest bryła dachu. Można nimi pokryć niemal każdy dach bez względu na konstrukcję, nachylenie (z wyjątkiem bardzo płaskich) czy stopień skomplikowania. Materiał jest lekki i łatwy w transporcie. Na dachu są ciche nawet w największą ulewę. Z dachów pokrytych dachówką bitumiczną nigdy nie zsuwa się śnieg.









    Polecam
    Pozdrawiam
    KasiaR

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie gont

    W jakiej cenie te shingle?
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  6. #6

    Domyślnie Re: gont

    Cytat Napisał janrenovate
    W jakiej cenie te shingle?

    Niestety nie wiem co to sš shingle ?? Ale gont bitumiczny cieniowany (klejony/wulkanizowany na całoœci chce sprzedać po 16,50 brutto/m2.

    Pozdrawiam ,
    KasiaR

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie Prosba okienna budujące kobitki

    Cytat Napisał kasiaR
    do góry
    p. KASIU prosze o radę mam podobne prześwietlenie w jadalni jakie widze na pani elewacji - jestem w trakcie kupna okien - czy mozna wiedzieć jakie ma pani okna, profil, komory, czy przesuwne, bo jedno to chyba fix itp. firma, i jakie zastosuje pani ogrzewanei w tym pomieszczeniu czy to też jadalnia??

  9. #9

    Domyślnie Re: Prosba okienna budujące kobitki

    Cytat Napisał Teńka
    Cytat Napisał kasiaR
    do góry
    p. KASIU prosze o radę mam podobne prześwietlenie w jadalni jakie widze na pani elewacji - jestem w trakcie kupna okien - czy mozna wiedzieć jakie ma pani okna, profil, komory, czy przesuwne, bo jedno to chyba fix itp. firma, i jakie zastosuje pani ogrzewanei w tym pomieszczeniu czy to też jadalnia??


    wysłałam Pani na priva, bo tutaj na forum "ogłoszenia " to nie jest dobry temat.

    zapraszam Paniš na stronkę
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=53078

  10. #10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony