dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olimpcia

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    3

    Domyślnie Kolor ścian w kuchnii. Ogromny problem

    Hej mam problem z wyborem koloru ścian w Kuchnii i mam nadzieje że moglibyście mi pomóc. Kuchnia jest połączona z salonem i równocześnie z przedpokojem. Kuchnia ma kolor waniliowo marchewkowy jest w stylu nowoczesnym i byłabym wdzięczna za rady za tydzień muszę wybrać kolory tak więc mam nie lada problem Parkiet w salonie zresztą w całym mieszkaniu to dąb.
    Aha jak widać na zdjęciach w pokoju występują belki nośne i można by je było jakoś ładnie pomalować może ton ciemniej albo jaśniej

    Kuchnia 1



    Kuchnia 2




    Salon



    A i muszę dodać że kuchnia miała mieć miedziany kolor ale trudno zobaczyć prawdziwy kolor na kwadracie 1cmx1cm

  2. #2

    Domyślnie

    Wiesz patrząc na Twoją kuchnie to wcale nie widze nowoczesnego stylu, ponieważ położone płytki robią całkiem inne wrażenie, poza tym obrazek pod okapem jest ala stara wiejska kuchni. Ja pomalowałabym ją na popiel. Taką zimna szarość. Ja mam u siebie tylko nie wiem czy mam zdjęcie tej ściany. Moim zdaniem fajnie by się komponowało.

  3. #3

    Domyślnie Re: Kolor ścian w kuchnii. Ogromny problem

    Moze jakis jasny brazik typu mochha- pod kolor kafelkow, zeby ujednolicic tlo(sciane). Slyszalam gdzies ze nie powinno byc wiecej niz 3 kolory w pomieszczeniu, a ty juz masz zolty, czerwony i brazowy...

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olimpcia

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Wiem że kafelki troszq nie pasują ale nie ja je wybierałam niestety Nie ja płacę za mieszkanie tak więc nie mam wpływu na wszystko Na szczęście kiedyś można wszystko zmienić jak już będę zarabiać, ale na teraz muszę się tym zadowolić. Mam nadzieje że nie jest aż tak źle jak mi się wydaje po przeczytaniu waszych postów.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja juz nie dodawala bym wiecej koloru, tylko sciany walnela w wanili jak szafki... ten bialy strasznie dominuje w tym wszystkim i trzeba go "zgasic" hihi ale jak dodasz inny kolor, to bedziesz miala wanilie-marchewke, braz z plytek i do tego kolor na scianie... jak dla mnie za duzo tego dobrego.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie


    cos takiego moze, jak te szafki

  7. #7

    Domyślnie

    czytałam gdzieś kiedyś że są farby którymi można przemalować kafelki. Nie wiem czy to nie byłby dobry pomysł w tym wypadku.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka

    cos takiego moze, jak te szafki
    Zgadzam sie, moze to calkiem ladnie wygladac, szczegolnie jak sie dobierze kolor do szafek-Zeljka, nie zapomnij najpierw kolor wyprobowac na scianach, zobaczyc jak sie komponuje, jak swiatlo pada dopiero potem malowac

  9. #9

    Domyślnie

    Kafelki zostawić. Jak już jest kuchnia to bez sensu skuwać. Ja kazałam zerwać po trzech dniach po położeniu, bo inaczej światło odbijało się na ścianie niż ja oglądałam w hurtowni na podłodze. Jak nie chce dodawać innego koloru to nich zrobi w ciemniejszym odcieniu niż płytki. Bieli nie może być w tym pomieszczeniu.

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olimpcia

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    To coś mi się wydaje że ta kawa z mlekiem będzie odpowiednia. szczerze mówiąc początkowo myślałam o waniliowym kolorze, ale chyba za dużo by tego było. Na szczeście jeszcze mam tydzien na przemyślenia. Przynajmniej kolory ścian moge wybrac.

  11. #11

    Domyślnie łojoj

    Obawiam się, że jak na moje oko masz iewielskie pole manewru - najlepiej dobrać coś pod kolor płytek - taką kawę bardzo na mleku, albo wanilię jak na szafkach. iewprowadzaj kolejych kolorów, bo z tą marchewką wnętrze zrobi się niestrawne.

  12. #12

    Domyślnie

    Ja dalabym kremowy - waniliowy jako zlagodzenie pomaranczowego, podpisuje sie pod tym aby nie wprowadzac nowego koloru, zestawienie barw kontrastowe ale ciekawe
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  13. #13
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    magalena

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    347
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    W tej chwili najtragiczniejsze są w tym wnętrzu kafelki. Kolor szafek hm, odważny, ale meble ok. Kafle łatwiej zmienić niż meble. I twierdzi to kobieta
    Wziełabym dłuto i młotek (możesz kupić w sklepie z materiałami budowlanymi) i pozbyłabym się tego ślicznego samego w sobie, ale kompletnie tu nie pasującego obrazka nad kuchenką. rozwalanie zaczęłabym od środka obrazka, jak już będzie choć jeden usunięty z resztą nie powinno być kłopotów. Na miejscu obrazka po wyskrobaniu starego kleju wkleiłabym kafelki "podstawowe" i zafugowała. Ścianę pomalowałabym na kawę z mlekiem (ja!) lub wanilę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony