dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Przyłącze gazowe...........???

    witam
    ile płaciliście za przyłącze gazowe (mam na myśli skrzynkę w ogrodzeniu)
    dodam że działka jest w okolicach Legionowa

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    proszę o wasze doświadczenia , bo czuję się jak człowiek we mgle......

  3. #3

    Domyślnie

    SKRZYNKE WYKONAłEM SAM, Z BETONU 2 WORKI CEMENTU PIASEK PLUS SKRYNKA METALOWA WYMIARY 50cm na 60cm 90 zł, tak jest najtaniej orginalna podobno 1500 zł gazownia [img][/quote]

  4. #4

    Domyślnie

    Przyłącze w Białołęce, 11,5m, skrzynka na budynku, 1 punkt instalacji w domu, przegląd kominiarski - 2021,70 brutto
    Wlazł kotek na płotek ale spadł...

  5. #5

    Domyślnie

    Przyłącze narazie niecałe 900zł.Skrzynkę muszę zlecić instalatorowi z papierami.Gazownia tylko wyprowadziła gazrurkę ponad poziom ziemi (to i tak dobrze że nie muszę się do niej dokopywać!)Reszta jest na mojej głowie.Po drodze czeka kilka hien z wyciągniętą ręką.Za projekt od płotu do domu,za projekt instalacji wewnętrznej,za wykop,za połączenie rur itd.Kiedyś za flaszkę pan Józiu albo pan Zbychu zrobił wszystko i było dobrze.Komu to przeszkadzało?
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dzięki za informacje...
    pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Witam jestem pracownikiem GAZOWNI a dokładniej działu przyłączeń, chętnie odpowiem na inne pytania.

    Co do skrzynki to zgadzam się marianem Kobana podmurówka i skrzynka za 90 zł. - albo plastikowa na szpilkach wbijanych do ziemi cena zależy od regionu ok. 150 zł.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gazio
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    296

    Domyślnie

    Cenę przyłaczy regulują taryfy spółek gazowniczych. Zależy zwykle od długości - ryczałt do 5 m długości + stawka za kolejny metr długości.

  9. #9

    Domyślnie

    skrzynka 180

    przylacz gazowni 2000

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    pytanie do michała i beaty. mam już skrzynkę gazową przy domu od kilku lat. teraz chcę przeprowadzić gaz do środka. jakie są opłaty przłączeniowe, kominiarskie i co tam jeszcze jest.

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gwizdek

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    Mam taką samą sytuację jak SAVAGE7. Skrzynka z rurką przy domu, teraz chcę załatwiać resztę. Potrzebne jakieś warunki itp. Ile może mnie kosztować instalacja od skrzynki do pieca i kuchenki - łącznie ok 15mb rury wewnątrz budynku.
    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    Jacek

  12. #12

    Domyślnie

    Witajcie,
    od ulicy do œciany budynku (ok.8m) kosztowało mnie 1400,00- gazownia zrobiła wszytsko, skrzynka-150,00- sami jš wczeœniej osadzaliœmy. Instalacja wewnętrzna coœ koło 1200 zł- materiał i robocizna,pomiary, szybkozłšczka do kuchenki, podłšczenie do kotła.
    Projekt instalacji gazowej - 300,00 - konieczny do uzyskania pozwolenia na budowę
    Odbiór kominiarski instalacji - 150,00- konieczny do popisania umowy z gazowniš.
    I to chyba wszystko.
    Pozdrawiam,
    Ala

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mamamatinka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    może to śmieszne pytanie, ale kto pyta, ten nie blądzi, czy jak to się tam mówi. Kiedy załatwiać przyłącze gazu? Jestesmy na etapie szukania projektanta do adaptacji projektu, budować chcemy zacząć na wiosnę 2007. Chciałam juz teraz zacząć załatwiać formalnosci związane z przyłączem. Czy słusznie?? Gaz leci w drodze przy granicy działki

  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jak najbardziej słuszne rozumowanie,ja tak samo zacząłem załatwiać,i okazało się że na warunki techniczne czekałem 2m-ce,a przyłącze będzie dopiero za rok.......
    pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony