dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie rolety do mebli - szukam

    witam,

    szukam jakiejs interentowej oferty rolet, które można zamontować w szafkach. udało mi się znaleźć cos takiego:
    http://skocz.pl/rolety

    ale na stronie producenta nie ma więcej szczególów, ze o sklepie internetowym nie wspomne.

    Chcę zbudować szafkę o wysokości około 2m z takim właśnie zamknięciem.

    będę wdzięczny za jakis linki gdzie moża takie rowiązania obejrzeć i zamówić.

    pozdrawiam
    Mam nadzwyczaj prosty gust, lubie wszystko to co najlepsze.
    Oscar Wilde
    Zaglądam często: www.iloggo.pl/user/bernard

  2. #2

    Domyślnie

    poszukaj sklepów z akcesoriami meblowymi w swoim mieście...często sklepy oferują juz systemy na wymiar... choć 2 m wysokości(ciekawe jaka szeroka)... ciężko będzie...nie wiem czy taka roleta nie będzie musiała mieć wspomagania.... bardziej bym tu polecał rolety Rehau niż Thermoplast .
    Więc podsumowując : wycieczka do sklepu w okolicy i kupno na wymiar lub na listewki. Pierwsza opcja napewno wygodniejsza bo masz gotowy system...w drugiej zostanie Ci listwa zamkowa bo jej całej nie wykorzystasz i odpady z poszczególnych listewek (i tu zależnie od szerokości mebla)
    Jest jeszcze opcja telefonu do firmy Gryc z w-wy i zmówić na wymiar.... kiedyś sprzedawali. Pamiętaj żeby był to system zewnętrzny....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony