dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie "DACHOWKA" i straszny metlik w glowie

    Bylem zdecydowany na ceramiczna dachowke Koramic , ale nie wiem co mnie tknelo i poczytalem sobie troszke na forum o dachowkach . Teraz jestem troche zalamany , musze w przeciagu 2 tygodni zdecydowac sie na jakac dachowke , a w dniu dzisiejszym nie mam zadnej alternatywy. Zastanawialem sie nad von Muller ale jak sie dowiedzialem ze to juz od roku jest Winerberger to sie zastanawiam czu aby napewno jest le[rza od Koramica. i co Wy na to?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    A może dachówka Bogen? Ja będę taką miała, przepiękny głęboko czekoladowy kolor (jej zdjęcie w moim dzienniku - niemiecka, Wienerberger też ją połkną od paru miesięcy, ale jest świetna, głębokie zamki, właśnie za kilka dni będzie na moim dachu. Poszukaj - jest wątek na muratorze. Była dla mnie alternatywą dla Creatona.

    Pozdrawiam
    Dabell

  3. #3

    Domyślnie

    Creaton bardzo mi sie podoba , ale jest za drogi . Mam ponad 300 m kw dachu. Czy moglabys mi podac jakies namiary na strone Bogena? Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    W moim przekonaniu nie ma pojęcia dobra czy zła dachówka. Wszystkie są wypalane z gliny. Wszystkie są krzywe i wszystkie doskonale będą chroniły Twój dach. Kieruj się względami estetycznymi i ceną. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robert pomorskie
    Creaton bardzo mi sie podoba , ale jest za drogi . Mam ponad 300 m kw dachu. Czy moglabys mi podac jakies namiary na strone Bogena? Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
    Dachówki bogena -link.
    http://www.bogener-dachziegel.de/ind...ontent=p_0_0_0
    Ja mam model Innovo 12. Na dach 190m2 wyszło: dachówka podstawowa 8,700, za całość 13.600.
    Pozdrawiam i życzę zadowolenia z wyboru dachówki (jaka by nie była - ja jedną sztukę mojej czekoladki wożę w bagażniku - żeby móc się jej przyglądać w każdej chwili, no aż położą ją na dachu ).
    Najważniejsze by móc patrzeć na swój dach z takim samym zadowoleniem przed długi czas, i być przekonanym że wybrałoby się to samo nawet za jakiś czas.
    Pozdrawiam
    Dabell

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi
    W moim przekonaniu nie ma pojęcia dobra czy zła dachówka. Wszystkie są wypalane z gliny. Wszystkie są krzywe i wszystkie doskonale będą chroniły Twój dach. Kieruj się względami estetycznymi i ceną. Pozdrawiam.
    A czy ta dachówka dobra czy zła to się okaże dopiero za "X X" lat

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Życzę Ci 100 lat i niedożyjesz żeby to sprawdzić. Nawet najgorsza dachówka Cię przeżyje. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  8. #8

    Domyślnie

    Ja kupiłem koramica w pazdzierniku, polozony został w listopadzie. Tez czytałem wiele niepochlebnych opinii, ale okazało sie, ze moj towar był bardzo dobry. Dekarze chwalili parametry, wizualnie wszystko jak Pan Bóg przykazał

  9. #9

    Domyślnie

    Dachowki w Kunicach produkowane sa od dawna.
    W okolicy przeogromna liczba ich dachowek lezy na dachach i maja sie dobrze.
    Na tym terenie swietnie sie tez trzymaja przedwojenne karpiowki produkowane w Lubiniu.
    Najbardziej ciekawia mnie przedwojenne pokrycia dachowka betonowa , przezyly wiele ceramicznych i nadal spelniaja swoja funkcje.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał KiZ
    Ja kupiłem koramica w pazdzierniku, polozony został w listopadzie. Tez czytałem wiele niepochlebnych opinii, ale okazało sie, ze moj towar był bardzo dobry. Dekarze chwalili parametry, wizualnie wszystko jak Pan Bóg przykazał
    nasze zawsze jest wszystko NAJ NAJ, a czyjeś BEEEE

  11. #11

    Domyślnie

    No tak , tylko jak odroznic co jest nasze , a co nie nasze ?

  12. #12

    Domyślnie

    Decyzja podjeta. von Muller w kolorze orzech angoba . CZy wybor sluszny? to napewno okaze sie dopiero za pare lat . Dziekuje Wszystkim za rady .
    Pozdawiam

  13. #13

    Domyślnie

    von Muller
    jak sam producent wskazuje VON
    żartuję

    Pozdrawiam

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał radomik
    von Muller
    jak sam producent wskazuje VON
    żartuję

    Pozdrawiam
    Muller ( Müller ) to tez tak jakos , hmm


    Tez zartuje ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony