dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Komentarz do dziennika budowy Iskierka.

    Tempo masz jak narazie niezłe

  2. #2

    Domyślnie

    Mam małą radę, jeśli chcesz zaoszczędzić nieco grosza zapłać resztę za ZTK od 2007 roku ceny mają drastycznie podskoczyć, mam baaardzo wiarygodne źródło. Powodzonka (ja również zaczynam na wiosnę)

  3. #3

    Domyślnie

    Witam
    to napewno nie jest duże miasto wojewódzkie. Pozwolenie na budowe w miesiąc od zakupu działki. Ja kupiłam działkę w maju, warunki zabudowy dostałam w pażdzierniku, warunki na przyłącza mam, projekt jest u architekta, odrolnienie działki zajęło 10 dni, teraz jeszcze papier ze zdiku na włączenie zjazdu z posesji do drogi publicznej, i cały czas się zastanawiam co jeszcze, gdzie wyskoczy jakiś diabełek, a projekt wybrany i zakupiony, ekipa gotowa do wejścia na działkę na wiosnę jak tylko stopnieje jakiś snieg i ziemia odmarznie, a po drodzę kredycik...
    Więc gratuluję z całej siły i zazdroszczę okropnie tempa w urzędach.
    Powodzenia
    AgaB
    O honor należy dbać wśród przyjaciół
    Mój projekt Groszek pachnący

  4. #4

    Domyślnie

    Twoja żona musi być z Ciebie baaaaardzo dumna.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pepik

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    77
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Posty: 10
    Skąd: Kraków Wysłany: Pon, 4 Grudzień 2006 22:01 Temat postu:

    Witam

    Jestem przed zakupem projektu domu Iskierka -czy ktoś realizuje projekt w województwie małopolskim ?
    pozdrawiam
    p.s.
    Czy ktoś ma rzuty projekt Iskierki lub Marysienki od Pani Architekt - ja pisałem do biura ale niestety jeszcze nie dostałem

  6. #6

    Domyślnie

    Hej krzysztof! Coś ostatnio się mało chwalisz...hi,hi,hi...
    Chamstwo należy zwalczać siłą, wolą i godnością osobistą [...]

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    Gratuluję ładnego wyboru domku .
    My również mamy materiał składowany w hurtowni i a domek bedzie budowac frma kuzyna

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    prosze o wstawienie fotki baraku do dziennika budowy, aby inni mogli też podziwać

  9. #9

    Domyślnie

    Kurcze, 20.000 za robocizne - niezle. W mojej Iskierce 10.000 pojdzie na fundamenty i 10.000 za dach. A gdzie sciany? Wstepnie szacuje ze moja Iskierka bedzie o 50 % drozsza. 140 stan surowy drugie 140 za wykonczenie, przyłacza wody i prądu oraz POŚ. Ciekawa masz okolice. Same takie podobne domki, róznia sie tylko kolorem dachu - wrecz jak nie polski krajobraz.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    czekam na fotki........


    My za same ławy i ściany fundamentowekpl(wymurowanie, obłożenie folia, ocieplenie)zapłacimy 8 tyś.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony