dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Poroterm

  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Do Snake. Czy ten dom z b.k. jest ocieplony styropianem? Może to jest przyczyną suchego powietrza w pomieszczeniach.

  2. #22

    Domyślnie

    O kurcze to mi zabiliście klina ) to najlepiej dać tynk gipsowy i problem z głowy.

  3. #23

    Domyślnie

    Z tynkiem gipsowym to nie do końca tak jest. Po pierwsze, sam tynk jest cienki i ma małą możliwość kumulowania, a potem oddawania wilgoci. Poza tym, tynki gipsowe maluje się emulsjami, a jak wiadomo, po kilku malowaniach emulsja zatyka zupełnie pory i koniec z "oddychaniem".

  4. #24

    Domyślnie

    Witam, może ktoś mi coś powie na temat pustaków z Kozłowic. Ostatnio byłam przejazdem w okolicach Częstochowy i widziałam, że dużo ludzi buduje tam z pustaków kozłowickich.Stoję przed problemem co wybrać na ściany aby było tanio i dobrze. Wiem już przynajmniej,że nie wybiorę YTONG-a.











  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    W Łodzi też widzę wiele domów budowanych z Max'ów z Kozłowic i nawet nie zdawałem sobie sprawy, że sa poryzowane.
    A są (wsp. przewodzenia lambda =0,22 W/mK wg. materiałów w bazie danych Muratora)- dla porównania klasyczny Max ma lambdę ok. 0,4, więc jest prawie 2x zimniejszy.
    Nasiąkliwość rzędu 9,5% więc bardzo ładnie (dla porównania klinkier ma 4-6%).
    Cerpol Kozłowice (bo on jest producentem) ma poza tym częste promocje (obecnie 15%).
    Jak ktoś chce więcej szczegółów - odsyłam do strony http://www.cerpol.com.pl
    Pozdrawiam - Alek

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony