dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie doprowadzenie wody do budynku / przyłącze wodne

    ktoś robił ostatnio takie rzeczy ?
    jaka jest aktualna cena za przyłączenie wody ?

    bardzo pilnie potrzebuję tej informacji
    woda oddalona o 17 m od działki, trzeba sie włączyć do rury sąsiada, tylko ziemia ( nie ma jeszcze fundamentów, bez przejścia pod asfaltem itp )
    ile to może kosztować ?

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie wyniosło prawie 4tyś, w tym 1000zł robocizna, 2000zł studnia betonowa i za reszte pozostałe rury i wodomierz
    Pozdrawiam
    walus1

  3. #3

    Domyślnie

    Ja wlasnie wczoraj wyszedlem z wykopu. Robilismy przylacze wodociagowe. W sumie 100m wykopu i 8 m przebicia pod droga. Pierwsza wycena przez wodociagi gminne ok 5tys z materialem i wszystkim. Postanowilismy poszukac kogos tanszego i znalezlismy. Wynioslo nas to ok 2700. A ceny nastepujace 20zl/m za wykop i 80zl/m przebicia pod droga. Dotego nalezy doliczyc koszt rury, wodomierza i nawiertki itd.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie

    Witajcie..
    mi za przekop pod ulicą (gminą) Pan powiedział 100zl za 1m,.i że taka cena to jest od dawna...??? jakoś nie wydaje mi się to tanio????
    ma ktoś namiary na coś innego?? okolice Siedlec /KOTUNIA/ Stoczek Łukowski?? prosze o ew. wiadomości na priva..dzieki z gory
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  5. #5

    Domyślnie

    za calosc w zeszlym miesiacu placilem 2500. miejscowosc to pszczyna. 40m wykopu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony