dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    KTOŚ MI ZABRAŁ NICKA
    Guest
    KTOŚ MI ZABRAŁ NICKA

    Domyślnie dlaczego nikt nie chce mi pomóc?

    pytałem ni tak dawno szanownych forumowiczów o upusty na kocioł Vitopend 100 z zasobnikiem i co ..... i nic trudno podzielę się z innymi tym co mnie się udało uzyskać. Kocioł j.w. + zasobnik 120l- cena brutto 5.130 zł (Kraków). Pozdrawiam Hipcio.

  2. #2
    grzegorz&c
    Guest
    grzegorz&c

    Domyślnie

    Witam
    Z nickem to prawda?
    Ja zarejestrowałem się , dostałem pocztą potwierdzenie ale jeszcze ani razu nie udało mi się zalogować choć wszystko wpisuję jak trzeba
    Próbowałem nawet wkleić to co dostałem e-mailem i nic...
    Więc odesłałem admistratorowi tego e-maila z opisem problemu i nic...
    Więc występuje jako gość

  3. #3

    Domyślnie

    A ja, na ten przykład, siedzę sobie w ciepełku, popijam kawkę i używam mojego nicka . Mało tego, komputer sam mnie loguje jak wchodzę na forum, co podoba mi się niepomiernie.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam wszystkich i zainteresowanego Pana Grzegorza
    Może Pan pisać i pisać i tak nikt nie odpowie na Pana e-maile też tak robiłem a czy pan sie nie pomylił i wcisnął pan może że niema pan jeszcze ukączonych 13 lat i może Panu każą żeby Pana rodzice sie podpisali bo u mnie tak było chodź juz dawno nie pamiętam jak to miałem 13 lat i to mnie troche zdziwiło że nikt nieodpowiada na moje e-maile nawet do redakcji pisałem.
    Co mogę polecić Panu jesli Pan nie posiada dwóch e-maili to niech Pan sobie założy nowy adres i na nowo sie zalogował może to pomoże jeśli jeszcze Pan nie odzyskał NICKA
    POZDRAWIAM
    Ps. PROSZE O ODPOWIEDZ JESLI MOJA WSKAZÓWKA POMOGŁA

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    AUTOR!!! AUTOR !!! AUTOR !!!!
    dawno tak nie było...

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Oczywiście , że najpierw sprawdziłem czy z mojej strony jest wszystko w porządku przeciesz dostałempotwierdzenie poprawnej rejestracji:

    Od: [email protected]
    Temat: Witamy na Forum Murator

    Prosimy o zachowanie lub wydrukowanie tego email'a. Informacje o Twoim koncie są następujące:

    ----------------------------
    Użytkownik: grzegorz&c
    Hasło: *******(tu było chasło które może jeszcze wykorzystam)
    ----------------------------

    Nie zapomnij swojego hasła, ponieważ zostało zakodowane w naszej bazie danych i nie będziemy mogli go odzyskać. Jeśli jednakże zapomnisz hasła możesz otrzymać nowe, które będziesz musiał aktywować w identyczny sposób jak to konto.

    Dziękujemy za rejestrację.

    --
    Administrator forum

    Tak to było

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    ----------------------------

    Hasło: *******(tu było chasło które może jeszcze wykorzystam)
    ----------------------------

    Nie zapomnij swojego hasła, ...hasła
    Tak to było[/quote]

    Gościu, miałeś trzy razy podpowiedziane jak poprawnie napisać słowo "HASŁO". Proszę popraw.

  8. #8

    Domyślnie

    noto wszystko masz niby OK niewiem co jest grane
    Bardzo mi przykro że Redakcja nieodpisuje na e-maile ja też pisałem do redakcji na inny adres ale niebyło odpowiedzi może mają oni kilkanaście dziennie takich e-maili.

    JESLI CHCESZ TO NIEWIEM CZY JESZCZE RAZ SIE ZALOGOWAĆ ALE JUŻ Z INNYM E-mailem ale to jest uciążliwe

    Pozdrawiam może ktoś zna inne rozwiązanie

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Tak oczywiście Hasło pisze się przez h (ale ten tomek bystry)
    ARi mnie nie zależy aby być elitą forum więc w sumie zalogowany czy nie i tak mogę pisać
    Szukam tu podpowiedzi albo ostrzeżeń tych co doświadczyli się na własnej skórze
    Jestem na etapie załatwiania pozwolenia na budowę
    Z powodu odrolnienia utkneło ono w martwym punkcie
    Jeśli na czas nie zdołam załatwić odrolnienia to zgodnie z postanowieniem z architektury odrzucą mi projekt

  10. #10
    grzegorz&c
    Guest
    grzegorz&c

    Domyślnie

    Tomku nie mogę poprawiać swoich postów bo jestem nie zalogowany
    Zapominam też wpisywać użytkownika
    Jesteś tu elitą więc może podzielisz się doświadczeniami jak przejść bezboleśnie wszystkie formalności i na co uważać przy budowie domu?

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    elyta to frajerzy!

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Napisałeś "ktoś mi zabrał nicka" wielkimi literami. Tymczasem ten system jest czuły na małe i wielkie litery - może w tym jest problem? Rejestrowałeś się małymi a logowałeś wielkimi?

    Zaloguj się raz jeszcze i pilnuj tego

    No i jeszcze: grzegorz&c

    Unikajcie w nickach takich znaków jak & itp.
    Nie polecam też spacji.

    Nie wszystkie systemy to tolerują, czasem będzie działać ok, czasem zawiedzie.

    Nick Jan Kowalski może (nie musi) dotrzeć do serwera jako Jan%20Kowalski (ten %20 zastępuje spację). I co? Nie zaloguje. A znak & jest w Windows traktowany w sposób nietypowy...

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzegorz&c
    Tomku nie mogę poprawiać swoich postów bo jestem nie zalogowany
    Zapominam też wpisywać użytkownika
    Jesteś tu elitą więc może podzielisz się doświadczeniami jak przejść bezboleśnie wszystkie formalności i na co uważać przy budowie domu?
    Posiedź sobie z miesiąc w Kawiarni Klubowej, porozmawiaj o d..ie Maryny i o niczym i zanim się obejrzysz też będziesz elitą forum. Większość tej elity tak właśnie robi

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony