dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie 6000 PLN za malowanie / impregnacje elementow domu z bala???

    Witam Państwa,
    buduje dom z bala w technologi sumikowo-łatkowej, dom bedzie miał okolo 180 m2 powierzchni uzytkowej, parterowy bez podpiwniczenia, mam prosbe do tych z Was którzy maja doswiadczenia w budowie domu z bala o informacje jakie ponosiliście koszty malowania / impregnacji domu.
    W tej chwili drewno na moj dom jest juz wyrobione gotowe sa pojedyncze
    elementy i beda impregnowane i wlasnie za ta impregnacje - sama robocizna
    materialy moje - firma krzyknęła mi 6000 PLN moim zdaniem to troche przy dużo dlatego szukam informacje ile innych inwestorów to kosztowało, bede wdzieczny
    za info
    PZDR
    PRYMUS

  2. #2

    Domyślnie Re: 6000 PLN za malowanie / impregnacje elementow domu z bal

    A ile tego drewna jest w m3 ?
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  3. #3

    Domyślnie

    hmmm w m3 nie liczylem w m2 bedzie jakies 500-600m2 pytanie nadal aktualne...
    PZDR
    PRYMUS

  4. #4

    Domyślnie

    Ja dostałem wycene impregnacji za domek 120 m2, robocizna wynosi 6300 ...
    impregnacja pod budynkiem (malowanie 2x clear), impregnacja elewacji zew. (malowanie 1x clear), impregnacja elewacji zew. (malowanie 2x bejca).
    Pozdrawiam
    maxoffy

  5. #5

    Domyślnie

    wow dziekuje a info czyli ta cena nie jest całkiem kosmiczna, ja sie dogadałem ze maluja 1 raz całość Bondexex wood protector (bez barwy) i pozniej 2 raz calosc Bondexem Wood Stain - orzech laskowy, nastepnie maja mi już po zlozeniu konstrukcji na koniec pomalować jeszcze raz z zewnątrz, mysle że do 5000 PLN znegocjuje...
    jeszcze raz dzieki za info moze inni dopisza jakie wyceny dostali ?
    PZDR
    PRYMUS

  6. #6

    Domyślnie

    Malowanie raczej nie jest skomplikowane wezme brata kumpli piwko i pomalujemy
    Pozdrawiam
    maxoffy

  7. #7

    Domyślnie

    tez tak myslalem poki niie zobaczylem domu w Wyszogrodzie pomalowanego rekoma inwestora z zewnatrz... ale oczywiscie jakbt sie przylozyc do zrobienia jedna rada od mojej firmy nie mozna robic przerwy malujac pojedynczy element nawet 5 minut i bedzie znac laczenie, moje elementy jyz zabezpieczone bezbarwnie i czesc juz z barwa jutro jade ogladac podobno wyszlo ciemniej niz sie spodziewalismy...
    PZDR
    PRYMUS

  8. #8

    Domyślnie

    Jak bede malowal to sie przyłoże narazie tak postanowiłem, moze mi się zmieni jak zobacze ile tego jest do malowania
    Pozdrawiam
    maxoffy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony