dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie PROJEKT "LILAK" CO SADZICIE O TYM PROJEKCIE

    http://www.gmistudio.pnet.pl/lilak.htm Zastanawiam się nad nim dość poważnie więc POMOCY bo może Wy widzicie coś czego ja nie widzę
    [/img]http://www.gmistudio.pnet.pl/lilak_p.htm[img][/img]

  2. #2

    Domyślnie

    SPORY DACH.............kosztowny i konstrukcyjnie tez nie za prosty,
    spora powierzchnia bedzie co ogrzewac 2 lazieniki na pietrze.....?? niepotrzebne pozatym ok
    a z innej bajki ile osob liczy twoja rodzina ??? bo ten domek z opisu przeznaczona dla 6 os. rodz.
    pzdr

  3. #3

    Domyślnie

    Są gorsze dachy, chociażby jak w moim domku. Bardzo ładny dom, brakuje mi pokoju gościnnego na parterze, a reszta ? Jedną łazienkę zawsze możesz przenaczyć na coś innego, zwróć uwagę na sytrony świata, bo wygląda jak byś miał mieć kuchnię od południa. Po za tym OK.
    Pozdrawiam Groszek

  4. #4

    Domyślnie

    Mam wjazd od południa więc myślę że powinno być jego lustrzane odbicie

  5. #5

    Domyślnie

    To jak by nie patrzeć, będziesz miał salon i taras od północy, a w lustrzanym jeszcze kuchnię od zachodu

  6. #6

    Domyślnie

    Dla mnie domek rewelacja! Pod względem estetycznym super, bardzo ciekawy dach i rozkład pomieszczeń... a co do tych dwóch łazienek na piętrze uważam to za bardzo dobry pomysł. Bedziecie mieli swoją prywatną łazienkę obok sypialni i pozostali domownicy lub goście nie będą mieli prawa wstępu.
    Justa

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin k.
    spora powierzchnia bedzie co ogrzewac 2 lazieniki na pietrze.....?? niepotrzebne pozatym ok
    a z innej bajki ile osob liczy twoja rodzina ??? bo ten domek z opisu przeznaczona dla 6 os. rodz.
    no ludzie trochę przestrzeni, jak ktoś chce małą klitkę to niech kupi kawalerkę.

  8. #8

    Domyślnie

    Bilbo a z czego radzisz taki dom budowac????

  9. #9

    Domyślnie

    Avid sami się jeszcze nad tym zastanawiamy, właśnie kończymy fundamenty. Ostatnio skłaniamy się ku silikatom, chociaż były już opcje Porothermu i BK.
    Justa

  10. #10

    Domyślnie

    A co myślisz o ścianie jednowarstwowej z Prothermu 44 p+w?

  11. #11

    Domyślnie

    Nasza architekt(inspektor budowlany) twierdzi, że jej sąsiedzi którzy mieli domki ze ścianą jednowarstową (np. z Porothermu 44) po pierwszym sezonie docieplali dom styropianem. Nas też taka ściana nie przekonuje, więc na pewno będziemy ocieplać styropianem lub wełną.
    Justa

  12. #12

    Domyślnie

    zazdroszcze takiej landary , mam nadzieję , że to nie dom na trzy osoby
    życzę szczęścia . Pozdrawiam .Gdybym ja miał tyle kasy .......
    kamera

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba i pewnie masz powody, żeby taki budować. Trzymam kciuki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony