dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie

    Zastanawiam się czym zasłonić okna na zime ( wiem że to jeszcze sporo czasu) mam sporo desek które zostały po wylaniu stropu są czyste gdyz dałem folię na deski oraz mam folię. Obecnie wiatr hula po całym domu i są straszne przeciągi które uniemożliwiają jakąkolwiek pracę w domu.

  2. #2

    Domyślnie

    Przed zima zabezpieczylem otwory w budynku czarna folia i przymocowalem deskami.Wiosna zadna nie byla rozerwana folia zdala egzamin. Mysle ze to jest najprostrzy sposob na zabezpietrzenie budynku przed woda i wiatrem. Pozdrawiam ..

  3. #3

    Domyślnie

    My zrobiliśmy dokładnie tak jak Ryszardj i baaaardzo sobie chwalę - jedyne ale polega na tym, że dzieci porwały namjedną folię (został przecięta ostrym narzędziem i wymaga naprawy, ale za naprawę zabierzemy się jesienią - teraz powstał otwór przez który wietrzy się dom.
    pozdrowienia
    Agnicha

  4. #4

    Domyślnie

    jeśli zostało Ci troche materiału z którego masz ściany to radzę go wykorzytać. Trzeba jeszcze się zastanowić jak zabezpieczyć się przed złodziejami i pijaczkami

  5. #5

    Domyślnie

    Ja zabiłem otwory deskami - zostało trochę okorków z ogrodzenia. Przed deszczem i śniegiem ochroni, dzieciarnia też tak szybko nie wejdzie. A że nie do końca szczelne - to dobrze, wentylacja i schnięcie murów jest wskazane. Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony