dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie agregat prądotwórczy diesel siła - sprzedam

    Witam,
    Mam do sprzedania agregat prądotwórczy niemieckiej firmy "PowerMat"
    Firma PowerMat nie jest jakimś tam chińskim „no namem” i ma w Polsce swojego dystrybutora, sieć sprzedaży i zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
    Można zawsze też zajrzeć na ich stronę
    http://www.powermat.com.pl/wwwpl/index.htm
    ISO 9001
    Dane techniczne:
     Moc normalna ciągła - 5.0Kw
     Maksymalna wydajność- 5.5Kw
     Silnik - DIESEL
     Wskaźnik woltomierz
     Posiada chłodzenie powietrzem
     Wyjścia - 230V / 380V / 12V (3 FAZY)
     Bezpiecznik - 12V - 8,3A
     Obroty - 3000/min
     Odpalany z kluczyka i rozrusznika (agregat posiada akumulator)
     Zbiornik paliwa - 12,5(L)
     Spalanie - 1,6L przy maksymalnym obciążeniu, 0,9L przy 3KW
     Częstotliwość - 50 hz
     Czas pracy około 9 h na zbiorniku
     Wymiary (L x W x H) - 740x475x580 mm
     Waga - 95 kg
     Pojemność zbiornika na olej - 1l
     Olej - 10 W 40 lub 15 W 40
     czujnik poziomu oleju automatycznie wyłączający silnik w przypadku zbyt niskiego jego poziomu
     Agregat wyposażony jest w woltomierz, oraz w dwa układy zabezpieczeń przeciążeniowych ( działają odpowiednio przy 230 V i 12V) .Agregat posiada wyjście służące do zasilania odbiorników 12 woltowych (obciażalność do 8 A ) - można wykorzystać do podłączenia urządzeń samochodowych , jak również do ładowania akumulatora.

    ZALECENIE PRAWIDŁOWEGO DOBORU AGREGATU: MOC ZNAMIONOWA ODBIORNIKA x 2 = MOC ZNAMIONOWA PRAWIDŁOWO DOBRANEGO AGREGATU.POWYŻSZE ZALECENIE STOSUJE SIĘ DO WSZYSTKICH AGREGATÓW BEZ WZGLĘDU NA PRODUCENTA AGREGATU.
    Idealne rozwiązanie na brak prądu w terenie, obsłuży każdą betoniarkę, wiertarkę, światło, bez problemu. Jedyne urządzenia, których nie jest w stanie obsłużyć to spawarka i agregat tynkarski.
    Agregat kupiłem rok temu jako nowy bezpośrednio z firmy Powermat, właśnie wygasa gwarancja, używałem przez czas budowy a teraz z racji podłączenia do sieci jest mi zbędny.
    Agregat przepracował łącznie około 60 roboczogodzin i zużył 8 pełnych zbiorników ropy -około 115 litrów ( nie wiem dokładnie ile bo jeszcze trochę jest w zbiorniku i dodatkowo pół kanistra).
    Przez cały czas eksploatacji agregat nie sprawiał żadnych problemów, głównie obsługiwał betoniarkę przy pracach murarskich i tynkarskich, doraźnie wiertarkę i szlifierkę kątową.
    Agregat jest w 100% sprawny technicznie, stan wizualny dobry , nieliczne rysy na blasze co nie ma wpływu na stan techniczny.
    Agregat odpala od razu z kluczyka, nie trzeba nic szarpać.
    wszelkie pytania kierować pod nr tel. 604216810 lub pocztą elektroniczną
    Dodam, że w sklepie kosztuje ponad 3080,a u mnie jest w atrakcyjnej cenie. Agregat używany ale naprawdę w stanie nie odbiegającym od nowego więc po co przepłacać.

    Istnieje możliwość obejrzenia w Warszawie, Józefowie, Otwocku, Wiązowej, Legionowie. Przemieszczam się regularnie między tymi miejscowościami

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie AGREGAT SPRZEDANY

    Chciałem poinformować, że agregat już został sprzedany. Jak ciepła bułeczka...
    Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i wybaczcie -już nie będę odpisywał na maile na ten temat.

    Jerzyna

  7. #7

    Domyślnie

    NIE CHIŃCZYK...DOBRE SOBIE...

  8. #8

    Domyślnie

    czy fakt, że Puma, Nike, Hasbro, Gap ma fabryki usytuowane w Chinach oznacza, że są to firmy chińskie? ważna jest myśl technologiczna...
    a czy fakt że Opel Astra, Fiat Panda, Volkswagen Caddy są produkowane na liniach produkcyjnych w Polsce to oznacza że są to marki polskie?

    agregat sprzedany więc nie ma o czym gadać - w każdym razie importer sprowadza je z Niemiec jako niemiecką markę -


    być może ty Minias kupiłbyś zamiast mojego agregatu Hondę za 6 tys. o porównywalnych parametrach

    kwestia gustu i zasobności portfela - ja byłem ze swojego Powermata zadowolony - nigdy mnie nie zawiódł, majstry od murarzy, cieśli, dekarzy po tynkarzy nie narzekali na jego pracę - tylko gość który zakładał mi siatkę się zawiódł bio nie mógł przyspawać zaczepów do słupków

    pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy nie kupili mojego agregatu ani nie mieli takiego zamiaru a mimo to temat ich tak interesuje, że zaglądają do tego wątku.

  9. #9

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    Uwierz, że nie napisałem tego żłośliwie.
    Handluje sam agregatami unitedpower, otto, są to agragaty własnie chińskie, z silnikiem diesla, 380V i identyczne do tych powermat. Sprzedaje je już prawie rok czasu i nie miałem żadnych zażaleń od nabywców. Dodam że ludzie którzy ode mnie kupują nie są tylko zwykłymi użytkownikami agragatu w momencie braku prądu, ale mają firmy budowlane gdzie pracują w terenie, 12h./24h. Zgadzam się z Tobą również, że nie każdego jest stać kupić np. Honde, ale dodam, że po obserwacjach jakie zauważyłem przez ten czas sprzedaży, to nie wiem czy jest sens wydawania takie kasy (6 tysi) na agragat lepszej firmy. Pozdrawiam i sorki że tak głupio można zinterpretować moją wcześniejszą wypowiedż.

  10. #10

    Domyślnie

    kwestia gustu i zasobności portfela - ja byłem ze swojego Powermata zadowolony - nigdy mnie nie zawiódł, majstry od murarzy, cieśli, dekarzy po tynkarzy nie narzekali na jego pracę - tylko gość który zakładał mi siatkę się zawiódł bio nie mógł przyspawać zaczepów do słupków

    No fakt, nie można tymi agragatami spawać ponieważ mają zabezpieczenie, które wyrzuca bezpiecznik. Są natomiast agagaty ze spawarkami w jednym i te dają sobie rade bezproblemowo-ale tu już trochę się rozpisuje.
    Pozdrawiam jeszcze raz.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony