dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    globdruk

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    3

    Domyślnie Co mam zrobic aby móc postawic dom???

    Witam wszystkich!mam takie pytanie ktore pewnie juz wiele razy pojawialo sie na forum no allee Posiadam działke 26 arow okreslana mianem PASTWISKA TRWALE klasa IV. Na mapce z planu zagospodarownia przestrzennego istnieją literki PS.I nie wiem co mam z tym teraz zrobic?tzn. czy musze czekac na nowy plan zagospodarowania czy moge w inny sposob starac sie o pozwolenie na budowe domku?? plan zostal wykonany w 2006 roku wiec na nowy trzeba bedzie dlugo czekac!nadmienie ze 2 dzialki graniczace ze mna: z ktorych jedna bezposrednio granicząca jest przeksztalcona na budowlana a na drugiej powstje juz nowy domek..Prosze bardzo o rade co moge z tym zrobic??Czy musze ją przeksztalcic na budowlaną co wiąże sie z dluuugim oczekiwaniem!

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lopesjus
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    962
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    nie jestem pewien, czy przy ważnym planie zagosp. przestrzennego możesz uzyskać WZiZT na zasadzie "dobrego sąsiedztwa", sprawdź w urzędzie gminy lub miasta (właściwym terytorialnie)
    _______________
    Mój dziennik ogrodu: http://forum.muratordom.pl/blog.php?39543-Lopesjus

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    globdruk

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    3

    Domyślnie Pomocy!!!

    Czy ktos moze mi powiedziec czy moge sie starac o WZiZT jezeli obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego jak napisalem powyzej?Bo w gminie wogole nie moge sie dogadac

  4. #4

    Domyślnie

    Albo rybka albo pipka. Nie możesz.
    mypal
    pozdrawiam

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Robin2
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    698
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    123

    Domyślnie

    Cytat Napisał mypal
    Albo rybka albo pipka. Nie możesz.
    dobre

    Globdruk,

    co to znaczy, że nie mozesz sie dogadac w gminie?
    Zadaj pytanie- otrzymasz odpowiedź. Jak nie wychodzi Ci ustnie- zadaj pytanie na piśmie.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    globdruk

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    3

    Domyślnie Punktowe zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego???

    No niestety tak jak pisalem, bede musial czekac az zbierze sie wiecej chetnych do zmian dzialek na...i wtedy zostana naniesione zmiany,lub kiedy bedzie nowy plan... noo ale kiedy to bedzie to nikt nie wie!!!!!!Mam pytanko czy ktos sie orientuje jak jest z tym przeksztalecniem dzialki "punktowo "w planie zagospodarowania??wiem ze wiaze sie z tym koszty , no allee - cos za cos!gmina musi mi taki wnisek rozpatrzec?aha i czy ktos ma wzor takiego wniosku? z góry dziekuje [/b]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony