dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 99 z 99
  1. #81
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jolla

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Zrobiłam cztery próby i nic nie wychodzi, zdjęcia będą jutro teraz spacerek z moją sunią bo bardzo piszczy , biedulka ma nowotwór sutka trzyma się dzielnie , ale przez to jest jeszcze bardziej rozpuszczona.Lecę

  2. #82

    Domyślnie

    widzę! widzę! zobaczyłam!
    zdjęcia oczywiście
    nie będę mówić, że domek cudny - bo to wiadome (nam)
    mam chyba dbicie lustrzane i co rusz muszę się przestawiać w Twoim dmku w łazience się pogubiłam a i ja mam niższą ściankę kolankową.
    - i mam problem gdzie wanna gdzie sedes
    co d kuchni - nie masz przejścia do kuchni w korytarzu tylko w salonie?czyli masz sporo miejsca do wykorzystania - bardzo mi się podoba wenge jest b. ciemne a brzoza - jasna a szybki w szafkach? samo ustawienie szafek - wydaje się funkcjnalne i to jest na tej ścianie mniejszołazienkowej
    czy masz oba kna w kuchni na tej samej wyskości? bo ja mam to frontowe wyżej (pozwolisz, że Ci zaśmiecę komentarze swoim zdjęciem?

  3. #83

    Domyślnie

    zaśmiecam bez pozwolenia
    okno 1
    :

    widok na kuchnię

    i schdy zupełnie inne i pd nimi spiżarka:

  4. #84
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jolla

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Ewa
    Dziękuję za miłe słowa
    faktycznie przestawienie się z jednej na drugą stronę jest trochę dziwne, fajne te szprosiki, u mnie chyba by nie pasowały bo wystrój będzie bardziej ascetyczny, hotelowy jak mówi moja teściowa, która uwielbia bibeloty. Pomyslałaś jużo kafelkach przy tynkowaniu kuchni , a ja nie potrzebnie płaciłam.
    Co do okna to obydwa są na tej samej wysokości dopasowane do blatów mebli , które będą się wcinać w parapet , teraz też mam tak i sobie chwalę. Spiżarka pod schodami fajnie bo blisko garażu i pewnie będzie chłodno, u mnie ogrzewanie podłogowe wszędzie więć pod schodami też nie będzie można nic trzymać dłużej.Przy naszym układzie będzie tam prawdopodobnie szafa-kargo tylko stolarz ma problem jak to zrobić, myślę ,że jak się wprowadzimy to zrobimy sami projekt już mam w głowie. Meble w kuchni są tak w komponowane we wnękę , żeby w razie czego mozna je było przenieść na drugą stronę a tam zostanie tylko lodówka i pzrejście. Wszystko wyjdzie w praniu. Szybki będą mleczne.
    Co do sedesu to u nas jest zaraz perzy wejściu jak nie zapomnę aparatu, a mąż jutro go zamontuje to zrobię zdjęcie całej łazienki.

  5. #85

    Domyślnie

    Jollu Ty nas zaniedbujesz !!!!
    My od Ciebie dużo "ściągamy" i czekamy na zdjęcia. 1 kwietnia obiecałaś....... i to pewnie był Twój żart prima-aprylisowy. Pozdrawiam, Angelika

  6. #86
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jolla

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Witaj Angelika
    przepraszam , ale od ostatniej wizyty na forum moje życie zwariowało, dziennik spad na 4 albo 5 stronę. A my biegamy pomiędzy pracą a budową. Wychodzę o 8 rano wracam o 21 do komputera prawie nie zaglądam. W jakimś między czasie biegam do weterynarza z moją chora sunią
    Na budowie małe postępy pokoje u góry pomalowane, wc nie zawieszone, pokój gospodarczy wykafelkowany. W między czasie okazało się,że mamy zawysokie otwory na drzwi i już po malowaniu musieliśmy podmurować, potem gładzić i tak dalej . Jutro wchodżą z panelami na górę , więć będę nadzorować robotę i malować salon to znajdę czas na zdjęcia i się poprawię ,pozdrawiam

  7. #87

    Domyślnie

    ja na Twoim miejscu wprowadzałabym się w te pędy - przecież w zasadzie masz wszystko gotowe świetne odważne kolorki (u córki)
    i wokół domu już cywilizacja .....

    a ja zamówiłam parapety, w końcu stanęło na drewnianych (marmur był drogi i cienki, a salceson nie przypadł do gustu mężowi)
    *salceson=aglomarmur
    pozdrówka

  8. #88
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar andrzejka
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    8.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    Dla mnie bomba
    Super już u was, bardzo mi sie podoba A meble cóż to tylko dodatek do całosci
    Pozdrówka i trzymam kciuki za końcówkę

  9. #89

    Domyślnie

    jarzebinowy jest zadziwiajacy, bardzo ladny kolor

  10. #90
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jolla

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrzejka
    Dla mnie bomba
    Super już u was, bardzo mi sie podoba A meble cóż to tylko dodatek do całosci
    Pozdrówka i trzymam kciuki za końcówkę
    Andrzejko cieszę się ,że jeszcze komuś oprócz nam podoba się nasz domek. Kibicowałam twojej budowie i dalej sledze Wasze wykończenia, ty byłaś bardzo dzielna i wprowadziłaś się szybko, jednak sama wiesz jak żyje się bez pewnych sprzętów, pewnie że mebel to tylko dodatek , ale kuchnia dla nas jest bardzo ważna bez reszty jakoś mozna przeżyć , więć musimy czekać jeszcze 2 tygodnie, a potem tylko pakowanie i przeprowadzka. Z drugiej strony chciałbym już tam być, ale wiem ,że jak wprowadzimy się na prowizorki to będą one wieczne.

    Mohag
    Fajnie ,ze podoba Ci się ten kolor, Twój domek jest odlotowy.

  11. #91

    Domyślnie

    Jollu, dzieki za odlotowy

    a mogla bys mi zrobic ta sciane z bliska tz zeby kolor bylo bardziej widac i powiedziec co to za gotowa farba ?
    ja szukam farby zewnetrznej wlasnie takiej ala jarzebinowej, malinowej ale kurna nie moge nigdzie znalezdz... wszystkie z ciemniejszych wpadaja w braz moze jak w Twojej gotowej wewnetrznej maja taki pigment to i zewnetrzne robia podobne, jezeli oczywiscie zewnetrzne robia.

  12. #92

    Domyślnie

    cześć
    już chyba pisałam, że kolorki (o pokojach mówię ) masz świetne.
    jarzębinowy też mnie zainteresował (u mnie by nie przeszedł - róznice stylowe- u nas będzie wsiowo-przytulnie-troche retro )
    a na razie... w planie weekendowym nie wyrobiliśmy się z niczym, bo posadzki nam się wloką - doslownie trzy tygodnie - na górze jest zrobione, ale dół... zakupy mamy tylko porobione, płyty k-g etc, grzejniki mamy zamówione prawie kupione brugmanna- na górze podł tylko w łazience), a piec praaawie zamówiony w dwóch miejscach - cihcewicz albo stąporków.
    Jolu, jakie masz plany co do schodów(szukamy inspiracjii i zdęcia dla pana stolarza - )
    pozdrawiamy

  13. #93
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jolla

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Witaj Ewa
    Długo mnie tu nie było, co do wyboru kolorów i całej reszty to wygląda to tak , że mąż zdaje się całkowicie na mnie i pozwala mi robić co chcę, a co do córki którą pytam czasem o zdanie to ona mówi rób jak chcesz, bo jak nawet coś powie to ja zrobię i tak inaczej , tak więć z racji swojego charakterku jestem zdana na siebie.
    Styl naszego domu będzie minimalistyczny, albo hotelowy jak kto woli, żeby było jak najmniej sprzątania i tak nic innego nie robię od miesiąca tylko biegam z mopem i pucuję kafle w salonie.
    Co do schodów to będą tradycyjne, miały być same stopnie a na podstopniach gładź ale każdy mi odradzał, że będzie się bardzo brudzić więć w tej kwesti ustąpiłam. Stopnie i podstopnie będą dębowe z prostą poręczą, bo stalowa wyszła za drogo , a kasa się kurczy.
    Schody zamówiłam z allegro i całość z poręczą wyjdzie nas jakieś 2100 zł , ale musimy sami położyć, lub komuś zlecić robociznę.
    I to by było na tyle, trzymam kciuki za twoje postępy napisz co na Waszej budowie.

  14. #94

    Domyślnie

    cześć

    Co do schodów to będą tradycyjne, miały być same stopnie a na podstopniach gładź ale każdy mi odradzał, że będzie się bardzo brudzić więć w tej kwesti ustąpiłam
    .

    to tak jak u mnie bardzo podoba mi sie to rozwiązanie - ale rzeczywiście w tym wypadku nie ma co się męczyć dla urody (schodów - oczywiście )
    robilismy wstępną wycenę schodów u stolarza jesionowe, z poręczami ok 7 tys.- chyba poczekamy
    ,
    a kasa się kurczy
    .
    taaaa główna przeszkoda w rozmachu budowlanym...
    w tej chwili dużo prac wykonami sami (tzn. mąż zrobi- humanista ale ogólnie sprawny )
    Schody zamówiłam z allegro .
    ciekawa jestem Twoich schodów!

    I trzymam kciuki za twoje postępy napisz co na Waszej budowie. [/quote
    ]
    jakoś tak się slimaczy - robią sie drobiazgi... a z nowości... mamy kota
    tzn syn ma - cały czarny - kot oczywiście
    pozdrawiamy

  15. #95

    Domyślnie

    Witam! Gdzie można zobaczyć oczekiwane schody?? ....obserwuję Twój domek z cicha ...mam podobny pozdrawiam.u.
    Chamstwo należy zwalczać siłą, wolą i godnością osobistą [...]

  16. #96
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar andrzejka
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    8.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    Jola gratki zamieszkania
    I nie marudż że nie wszytko gotowe bo i tak masz cudnie kobieto
    Pozdsrawiam
    i jak już macie internet to fotki koniecznie
    Basenu też

  17. #97

    Domyślnie

    cześć
    czyli... już maryśkowo.. i z basenem

    u nas wszystko idzie tak jakos powoli
    oczywiście czekam na fotki coby wzrok nacieszyć
    i jeszcze jedno - cały czas nie mamy jednolitego pomysłu na taras - najpierw miała być kostka teraz wylewany...... musimy sie szybko zdecydować póki jest ekipa od ogrodzenia z betoniarką - powiedz jak Twój taras był robiony? (miał jakiś fundamencik albo cos w tym rodzaju?)
    pozdrawiam

  18. #98
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jolla

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Witajcie dziewczyny dziękuję za miłe słowa.
    Zdjęcia robię jak najbardziej dokumentacja musi być, ale nie mogę po przeprowadzce znaześć kabelka co by to zrzucić na kompa.
    Urlop mi się kończy a w domu masakra dziś wyszłam na kilka godzin a popowrocie .......lepiej nie mówić. Ponoć ominęło mnie to co najlepsze latający kurz. Mąż walczył z betonem na schodach, przed położeniem schodów wymagały wyrównania.W tym szale z młotem uszkodził kabelek do oświetlenia schodów bedzie zabawa na nowo. Wczoraj jeżdziłam na mopie a dziś pył jest w każdym kącie.
    Ewa co do tarasu to nasz jest nasypany i ubity a na to kostka i obrzeża z palisad, trzyma się bardzo dobrze. Nasz taras ma 3,5 m na 6,5, ale mógłby być szerszy o pół metra. Ostatnio mamy bardzo często gości i czasami brakuje miejsca do sfobodnego chodzenia.
    Znajomi maja wylewany i kafelki , ale po zimie już poodchodziło.
    Jak tylko znajdę kabel wkleję zdjęcia, teraz idę jeszcze skończyć malować łazienkę, północ to najlepsza pora.

  19. #99

    Domyślnie

    Oj, jakże Ty długo tego kabla do aparatu szukasz....

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony