dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    porobie chocholy ( zrobilam jakis blad ortograficzny?? ) na swieta przyozdobie jakimis ozdobkami
    Takie rozwiązanie zastosowali sąsiedzi w ubiegłym roku: róże pienne okryli włókniną (chyba), na to dali świerczynę i na święta - lampki. Fajnie wyglądało
    Ja w ubiegłym roku dołowałam bukszpany, w tym roku chyba je dam do piwnicy. Jasnej i zimnej, może być?

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    A ja mam przed domem tuje w dużych donicach (gliniane), czy to znaczy że mam je zabezpieczyć na zimę? Grozi im przemarznięcie? Wcześniej ktoś napisał, że im większa donica tym lepiej...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    (...)
    Ja w ubiegłym roku dołowałam bukszpany, w tym roku chyba je dam do piwnicy. Jasnej i zimnej, może być?
    to bym zdecydowanie odradzał- takie zimowanie zniosą znacznie gorzej niż marznięcie na dworze- one muszą mieć okres spoczynku i spodku temperatur. Niestety najepiej je zadołować, albo przynajmniej dobrze zabezpieczyć donice na okres silnych mrozów.

    Cytat Napisał Marzanna Guzikowska
    A ja mam przed domem tuje w dużych donicach (gliniane), czy to znaczy że mam je zabezpieczyć na zimę? Grozi im przemarznięcie? Wcześniej ktoś napisał, że im większa donica tym lepiej...
    Fakt im większa donica tym lepiej rośliny znoszą zimę. Czy musisz je zabezpieczyć..? zależy jeśli zima będzie taka jak ostatnia to pewnie poradzą sobie same, trafi sie mroźna to zapewne sam doniczka nie wystraczy

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony