dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie telefon typu pre-paid - czy to wygodne?

    Zastanawiam się nad rezygnacją z abonamentu na telefon komórkowy i przejściem na telefon na kartę. Ale jak zaczęłam czytać zasady, to przestało mi się to podobać. Poprzez system regularnych doładowań robi się taki "przymusowy" abonament. Trzeba do tego pamiętać o doładowaniu. Stawki niby atrakcyjne, ale jak to wszystko policzyłam, to wychodzi że to zwykłe zawracanie głowy. Komu się to opłaca? Czy jest ktoś kto sobie to chwali? Dlaczego?

  2. #2

    Domyślnie

    Np. dlatego, ze jest duzo taniej niz w abonamentach, a doladowywac nie trzeba co miesiac, wystarczy raz na pol roku. Wg mnie obecnie najlepiej oplaca sie Play. Za 150 zl masz 10 godzin gadania do wszystkich sieci, dodatkowo minuta rozmowy gratis za kazde 2 minuty przychodzacych polaczen. Znajdz jakakolwiek chocby porownywalna oferte na abonament... Nie ma takiej
    best regards

  3. #3

    Domyślnie

    ja wiem abo w play to 30 zl i 82 minuty plus spokoj ;] , a na karte trzeba pilnowac sprawdzac stan konta itp masa tam jakichs promocji itd , plus taki ze mozna w kazdej chwili z karty zrezygnowac w sumie

  4. #4

    Domyślnie

    U nas system pre-paid sprawdził się dwa razy: jak dzieci dostały komórki a jeszcze nie bardzo potrafiły kontrolować wydatki ; kiedy mój ojciec wyjeżdża na całe lato na działkę i trzeba mieć z nim jakiś kontakt . Uważam, że telefon na abonament jest tańszy, wygodniejszy, ma lepsze taryfy. Nie trzeba pamiętać o doładowaniach, a taryfę i wysokość abonamentu dobierasz do potrzeb i tyle. W taryfach pre-paid promocja goni promocję, i żeby skorzystać z tej najlepszej trzebaby co miesiąc zmieniać sieć i numer. Ja nie mogę co miesiąć zmieniać numeru, mam tel. na abonament i jestem zadowolona. W zależności od potrzeb zmieniam tylko taryfę.
    Już w domku!!!

  5. #5

    Domyślnie

    No właśnie. Samo obliczenie, co się opłaca jest karkołomne... Tak zagmatwali!

  6. #6

    Domyślnie

    Lepiej wybierz abonament adekwatny do swoich potrzeb. Porównaj sieci. Możesz nawet płacić 10 zł albo 100 zł, zależy ile gadasz.

    Karta relatywnie jest droższa i ma jedną paskudną wadę - limit kończy się w najmniej spodziewanym momencie i nijak nie da się wtedy zadzwonić. Z abonamentem nie ma takiego problemu - po prostu zapłacisz więcej ale masz możliwość dzwonienia a nie tylko odbierania połączeń.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony