dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    stan1970
    Guest
    stan1970

    Domyślnie 15000

    Zapłaciłem 15k za stan surowy bez dachu - 150 m2 pow. użytkowej, wszystko porotherm.

    Za wiezbe+deskowanie+papa dach 220m place 4000.

    Chyba niedrogo?

  2. #22

    Domyślnie

    "stan1970"! Jak możesz, to prześlij proszę namiary na swoją ekipę! Szukam takowej na wiosnę! Pozdrawiam!

  3. #23
    Guest

    Domyślnie Re: do Wowka

    Cytat Napisał Ulas
    Jestem z Sosnowca /budowa też w Sosnowcu/i szukam ekipy do budowy.Będę wdzięczna wdzięczna wdzięczna! za namiary na jedną lub kilka z nich.
    Witam i polecam swoje usługi. Zapraszam do obejrzenia mojej budowy w Mysłowicach-Kosztowy, to niedaleko. Referencje. Bliższe dane po ew. kontakcie.

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    Poznań,dom 105 m2 fundamenty,mury strop monolityczny na mokro,schody żelbetowe,ścianki działowe,więźba,dachówka cer.,taras od strony ogrodu ok.20 m2 - koszt robocizny 23 000 pln.(netto)

  5. #25

    Domyślnie

    ALL - Piszecie o różnych stawkach, dla różnych metraży. MAM PYTANIE STANDARYZUJĄCE:

    DO ILU TRZEB ZAPŁACIĆ ZA SATN SUROWY OTWARTY (BEZ OKIEN I DRZWI) ABY NIE PRZEPŁACIĆ DLA DOMU o POWIERZCHNI:
    100m2, 150m2, 200m2, 250m2 i pomiędzy.

    Ja też w chwili obecnej rozglądam się za ekipą (Trójmiasto i okolice) i nie chciałbym wyjść na frajera.
    Pozdrówka
    Rafal
    GG: 386832

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafalg
    .............
    Ja też w chwili obecnej rozglądam się za ekipą (Trójmiasto i okolice) i nie chciałbym wyjść na frajera.[/b]
    I tak, niestety na którymś etapie budowy na takiego wyjdziesz na to nie ma rady...

    A tak na poważnie, by uzyskać odpowiedź na to pytanie musisz podać więcej szczegułów np. dot. głebokości usytuowania fundamentów, ich wysokosci, ilości kondygnacji, wysokości ściany kolankowej, rodzaju stropu, materiału na sciany, rodzaju (kształtu) więźby, materiału pokryciowego, ilości kominów i ich wysokości oraz przede wszystkim tego czy sam zamierzasz zrobić cokolwiek. Jak widzisz sporo tego a nie wszystko wymieniłem.

  7. #27

    Domyślnie

    Wowka - połowy nie rozumiem co do mnie mówisz . Ale rzeczywiście moje pytanie dotyczyło raczej średniej, a takie zawsze istnieją, np średnia cena za metr kwadratowy stanu surowego otwartego /zamkniętego.
    Postaram się "przygotowac do lekcji" i poodać w kolejnym poście trochę więcej szczegółów na temat mojej przyszłej budowy.
    Pozdrówka
    Rafal
    GG: 386832

  8. #28

    Domyślnie

    Co do wyjścia "na frajera" mój wykonawca za fundamenty zażyczył sobie 10.000,- + ok. 18.000,- materiał. Fakt, że teren podmokły i trzeba trochę podnieść, ale wydaje mi się to trochę przesadne. Ile weźmie za resztę??? Chyba do wiosny muszę poszukać innego...

  9. #29

    Domyślnie

    mww - ja tez czekam na wszelkie informacje. Moze ktos jescze dołozy swoje doświadczenia co do wydawania kaski na takie "imprezy". Czekajmy razem
    Pozdrówka
    Rafal
    GG: 386832

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony