dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał martynka1
    Na początku każdego roku, juz od lat, zapisuję sobie moje postanowienia noworoczne w kalendarzu . A w ostatni dzień roku odczytuje te wcześniejsze i sprawdzam, co mi się udało a co nie.
    Hmm moje postanowienie na nowy rok wspolne z mężem:rozpocząć budowę domku lub KUPIC DOM ...to juz takie wielkie postanowienie ale chcielibyśmy już w roku 2007.... hmmm zobaczymy a z takich malych postanowien...ide od stycznia na aerobik zobaczymy...
    to tak w tym klimacie (a moze bardziej w tym dowcipie ktory napisal Paweł76 )
    Niedawno znalazlam jakies swoje stare zapiski - min wlasnie wykonane pod koniec grudnia (mialam ok 16 lat )
    Pierwszy punkt (z dluuugiej listy ) brzmiał mniej wiecej : Znalesc chlopaka , kalendarz z nastepnego roku ma nagryzmolone : Znalesc NORMALNEGO chlopaka
    Kalendarz z jeszcze nastepnego roku nie ma juz zadnego zapisku dotyczacego plci przeciwnej wiec albo znalazlam albo sie zalamalam totalnie

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Cytat Napisał martynka1
    Na początku każdego roku, juz od lat, zapisuję sobie moje postanowienia noworoczne w kalendarzu . A w ostatni dzień roku odczytuje te wcześniejsze i sprawdzam, co mi się udało a co nie.
    Hmm moje postanowienie na nowy rok wspolne z mężem:rozpocząć budowę domku lub KUPIC DOM ...to juz takie wielkie postanowienie ale chcielibyśmy już w roku 2007.... hmmm zobaczymy a z takich malych postanowien...ide od stycznia na aerobik zobaczymy...
    to tak w tym klimacie (a moze bardziej w tym dowcipie ktory napisal Paweł76 )
    Niedawno znalazlam jakies swoje stare zapiski - min wlasnie wykonane pod koniec grudnia (mialam ok 16 lat )
    Pierwszy punkt (z dluuugiej listy ) brzmiał mniej wiecej : Znalesc chlopaka , kalendarz z nastepnego roku ma nagryzmolone : Znalesc NORMALNEGO chlopaka
    Kalendarz z jeszcze nastepnego roku nie ma juz zadnego zapisku dotyczacego plci przeciwnej wiec albo znalazlam albo sie zalamalam totalnie


    kiedys sobie postanowilam , ze obetne wlosy na krotko
    potem zmienilam , ze do pasa
    potem , ze do ramion

    po latach je obcielam ( do ramion ) , ale juz bez postanowien
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  3. #23

    Domyślnie

    Z jeżdżeniem samochodem szło mi jako tako, ale budowa mnie zmusiła do częstych podróży w różne miejsca no to się doszkoliłam tak jakoś samo.

    Pomimo kilku osób , w tym dobrych pływaków jako nauczycieli dalej nie umiem pływać. Mam taki plan, jak czas i finanse pozwolą , chcę zapisać się na kurs nauki pływania , albo jakieś indywidualne lekcje sobie zafunduję. Jak zapłacę to będę miała większą mobilizację żeby się nauczyć.
    Wymagajcie od siebie, choćby inni nie wymagali od Was... do młodzieży JPII

  4. #24

    Domyślnie

    niech bedzie tak jak jest!

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    nie mam postanowień noworocznych -coby zestresowaną nie wchodzić w Nowy Rok
    No i na darmo się nie wysilać, nie?

    Pływam, samochodem jeżdżę, nie palę, domek mam (udało się ), to jakie posanowienia? Że będę mieć więcej porządku, o nie - to taki sters jak się nie uda!
    Może, że uda mi się w końcu być lepszą matką dla mych dzieci? Ale to w końcu wyjdzie tak, jak w tym dowcipie: Mańka, myjemy, czy robimy nowe?

  6. #26

    Domyślnie

    Jadac dzisiaj rano do pracy czytalem w gazecie o noworocznych przesadach I tak:

    * w Nowy Rok nalezy wczesnie wstac zeby zapewnic sobie pracowity i dochodowy rok Cool
    * w zadnych wypadku nie wolno robic prania a to dlatego, ze ktos w rodzinie "zostanie zmyty" Confused
    * wszystkie dlugi powinny byc splacone przed koncem roku; nie wolno tez pozyczac niczego tego dnia bo inaczej bedziecie pozyczac caly rok Twisted Evil
    * caly dom powinnien byc wysprzatany, odkurzony i wszystkie smieci wyniesione tylnymi drzwiamy (jesli takie mamy Wink ) przed Nowym Rokiem. Nie powinno sie odkurzac w Nowy Rok bo mozna szczescie wymiesc z domu
    * O polnocy wszystkie drzwi i okna powinny byc otwarte, zeby Stary Rok wyszedl z domu

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał oliwier
    Jadac dzisiaj rano do pracy czytalem w gazecie o noworocznych przesadach I tak:


    * caly dom powinnien byc wysprzatany, odkurzony i wszystkie smieci wyniesione tylnymi drzwiamy (jesli takie mamy Wink ) przed Nowym Rokiem.
    buhahahaha, trzeba było to napisać W LIPCU - może bym zdążyła

  8. #28

    Domyślnie

    Ja nie wierze w takie zabony i staram się nie stosować do nich .
    Slyszałam tylko przesady o spłceniu dlugów przed końcem roku i załatwieniu zaległych spraw...

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    no i jak tam z postanowieniami noworocznymi ? jeszcze zostały 2 miesiące .....

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    moje się spełniło. W styczniu pomyśle nad kolejnym na kolejny rok

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony