dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    Nas skasują 75 tys. za więźbę z dachówką orynnowaniem ofoliowaniem montarzem okien połaciowych. 315 m2 dachu ale masakra!!!

  2. #22

    Domyślnie CENA DACHU

    Ja firmę wybrałem w kwietniu i zaklepałem termin, ale niestety cena obowiązuje mnie w dniu wykonywania prac czyli w tych dniach - 60 zł/m kwadratowy gotowego dachy - więżba, folia, blachodachówka, obróbki, rynny, podbitki, wyłaz na dach - jednym słowem od A do Z. Dach dwuspadowy z dwiema facjatkami, prosty w konstrukcji, ale za to firma wspaniała. Nie jestem jej właścicielem i proszę mnie nie posądzać o kryptoreklamę, ale takiej organizacji pracy na budowie w Polsce nie widziałem. Czterech ludzi +właściciel firmy jako obsługa dźwigu postawiło całą konstrukcję dachu w ciągu 12 godzin pracy (250 m kw krokwie+ jętki + facjatki) Zafoliowanie w jeden dzień. Robota perfekcyjna. Nawet mój kierownik budowy który jest straszną zrzędą nie miał zastrzeżeń. Pozdrawiam Leszek (woj. świętokrzyskie)

  3. #23

    Domyślnie

    Zależy jaki dach. Ja dach ok. 230 metrów dwuspadowy z dwoma wykuszami uzgodniłem; więźba - 2500zł, deskowanie i papa - 2000zł, dachówka + pełna obróbka dachu - 5000zł (najlepsi w moim rejonie). Miałem możliwość taniej, ale po "sprawdzeniu" ekipy szybciutko zrezygnowałem z oszczędności na taniej robociźnie. Lepiej drożej ale dobrze, pozdrawiam.

  4. #24

    Domyślnie Re: CENA DACHU

    Cytat Napisał pechowiec optymista
    Ja firmę wybrałem w kwietniu i zaklepałem termin, ale niestety cena obowiązuje mnie w dniu wykonywania prac czyli w tych dniach - 60 zł/m kwadratowy gotowego dachy - więżba, folia, blachodachówka, obróbki, rynny, podbitki, wyłaz na dach - jednym słowem od A do Z. Dach dwuspadowy z dwiema facjatkami, prosty w konstrukcji, ale za to firma wspaniała. Nie jestem jej właścicielem i proszę mnie nie posądzać o kryptoreklamę, ale takiej organizacji pracy na budowie w Polsce nie widziałem. Czterech ludzi +właściciel firmy jako obsługa dźwigu postawiło całą konstrukcję dachu w ciągu 12 godzin pracy (250 m kw krokwie+ jętki + facjatki) Zafoliowanie w jeden dzień. Robota perfekcyjna. Nawet mój kierownik budowy który jest straszną zrzędą nie miał zastrzeżeń. Pozdrawiam Leszek (woj. świętokrzyskie)
    no tak wychodzi 3000 zł na główkę na dzień..... wcale sie nie dziwię , że tak za.......i

  5. #25

    Domyślnie

    Dach dwuspadowy, 196 m2, 7 okien dachowych, 3 kominy ( obróbki ), rynny ( po prostu komplety dach ) - 13000 zł... ale cóż, panowie są świetni, z polecenia, jeszcze nie spotkałam osoby która by na ich pracę narzekała

  6. #26

    Domyślnie ile za więżbę ? teraż .

    Tyle,na ile , inwestora stać i by uznał ,że dokonał optymalnego wyboru. Najtaniej jest jeżeli inwestor po godzinach zrobi go sam.

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AAgnieszk@
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    1.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

    Domyślnie

    47 zł za metr, w tym okna połaciowe, dach kompletny od a-z, czterospadowy z dwiema lukarnami i jedna maleńka.. pokrycie - dachówka ceramiczna

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał AAgnieszk@
    47 zł za metr, w tym okna połaciowe, dach kompletny od a-z, czterospadowy z dwiema lukarnami i jedna maleńka.. pokrycie - dachówka ceramiczna
    No ładnie poszło w górę ja w 2003r płaciłem za dach kopertowy 240m
    więźba 7zł m2
    dachówka z orynnowaniem 15zł m2
    okno dachowe 600 zł za 6szt.

    Razem wyszło 5700zł

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał goha_g
    Dach dwuspadowy, 196 m2, 7 okien dachowych, 3 kominy ( obróbki ), rynny ( po prostu komplety dach ) - 13000 zł... ale cóż, panowie są świetni, z polecenia, jeszcze nie spotkałam osoby która by na ich pracę narzekała
    Witam
    Jesli możesz podeslij jakiś kontakt do nich. Jestem zainteresowany, gdyby ta cena sie utrzymała, no mogłaby byc troszeczke wyzsza, to zrozumiałe.

  10. #30

    Domyślnie

    Witam

    Czy może ktoś napisać ile będzie mnie kosztować robocizna dla takiego dachu (ile z więźbę a ile za resztę) http://projekty.muratordom.pl/projek...95&IdKolekcji= szczególnie interesują mnie ceny w okolicach Szczecina
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  11. #31

    Domyślnie

    tak czytam i czytam....
    my za więźbę płacimy około 16000,00 + materiał około 13000 tys.
    za dachókę jeszcze nie wiem, bo się nie mogę zdecydować - od 24000,00 do 39000,00 - sam materiał.
    Robocizna dekarzy - 50zł/m2

    Dach do projektu Orchidea 2 z Archonu. 320m2 42 st, czterospadowy.

    To jest dopiero masakra!
    Ceny ustalone jeszcze w marcu!

    pozdrawiam,

    P.

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Newfie
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    784
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Prosty dach ok 230 m 4 okna dachowe, 3 kominy - kompletny, więźba, folia, dachówka, obróbki - 55 zł/m.kw.
    350 dni i... mieszkamy
    Dziennik...
    ...i komentarze

  13. #33

    Domyślnie

    a jak rozlicza się sam materiał na więźbę???

    potrzebuję belki 14x14cm, ile kosztuje m3 mokrego nieimpregnowanego drzewa?

    w tartaku chcą 600-700złza m3.

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Newfie
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    784
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Bez impregnacji moja więźba 620 netto.
    Tartak rozlicza wg faktycznie sprzedanego drewna - w projekcie jest zestawienie, ale jest dokładnie co do centymetra wg rysunku - w tartaku robią zapas do każdego elementu ok 50 cm zgodnie z zasadą "łatwiej kijek wycienkować niż go potem pogrubasić"
    350 dni i... mieszkamy
    Dziennik...
    ...i komentarze

  15. #35
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Newfie
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    784
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    A tak dla przykładu - 34 krokwie 18*12 wg projektu 3 m. dł. bierzesz po 3,5 m długości - czyli wg projektu 2,20 m.sześc. a naprawdę kupisz 2,57 m. sześc. Przy cenie 670 za kubik to różnica 250 pln netto na samych kokwiach
    350 dni i... mieszkamy
    Dziennik...
    ...i komentarze

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony