dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    letek1
    Guest
    letek1

    Domyślnie Kanalizacja ciśnieniowa - ile?

    Ile może kosztować podłączenie domku jednorodzinnego za kanalizacji ciśnieniowej, (w tym studzienka i pompa, elektryka do automatyki pompy), ale bez wykopu - rure kanalizacyjną mam już na terenie działki.

  2. #2

    Domyślnie Ciśnieniówka

    Czołgiem !!!

    Projekt + roboty + materiały w Wa-wie szacuje się ok. 5 tysiaków

  3. #3
    Letek1
    Guest
    Letek1

    Domyślnie ktos chce mnie skroić

    A gość chce ode mnie 5 tyś za pompę, ok. 1,2 tyś za robocizne, 1,8 tyś za dodatkowe materiały - studzienka,rury itp. i 400 zł dla elektryka za podłączenie.

    Domyślam sie że jest to za drogo, ale jaki mam wybór jeśli jest to facet z Zakładu Komunalnego z gminy i to on to wszystko później do siebie podłącza. Jeśli nie wezmę jego - to boję sie, że później będę miał z nim zaciachy.

    Apropo - okolice Bydgoszczy

  4. #4

    Domyślnie

    5 tyś za pompe to nie jest tak drogo wcale .Oczywiście rozumiem że to jest z osprzętem czyli baniak , elektryka i inne pierdoły .
    A ty MURMAN to jak nie masz o czymś pojęcia to lepiej nic nie mów .Kanalizacja ciśnieniowa jest najdroższa a z tego powodu że przeważnie są to długie odcinki , do pompy grawitacja a dalej pompa pcha do kolektora .
    U mnie same rury bez pompy i zbiornika to odcinek ponad 100 m , koszt 8 tysięcy z robotą a jeszcze pompa od 6 - 7 tyś to sobie policz MURMAN jak to sie ma do tych twoich 5 tyś zł , a za projekt zapłaciłem 400 zł

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony