dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Jaki kabel koncentryczny do TV

    Witam

    Na co zwracac uwage i jaki kupić kabel koncentryczny do TV.

    Chce pociagnąc z każdego pokoju kabel TV na poddasze i musze wybrac kabel a trochje tego bedzie i nie chcial bym kupic dziadostwa ale nie chcialbym tez przepłacić.

    Pozdrawiam

    Puszka

  2. #2

    Domyślnie

    zalezy czy tv sat czy zwykly odbior z "dachowca"

  3. #3

    Domyślnie

    Zastosuj kabel do satelity ok 1,2-1,5zł/mb Do TV będzie OK a i spełni swoje zadanie jak będziesz chciał przesłać nim sygnał z satelity.

  4. #4

    Domyślnie

    ten lub ten w zależności od zasobności portfela. To mają być podłączone kable prosto od anteny naziemnej do gniazd czy od satelity do gniazd?

  5. #5

    Domyślnie

    satelita bedzie pewnie ale niewiem kiedy. Chce sie jednak na to przygotowac.
    Bede montowal gniazda TV w kazdym pokoju i potrzebuje wyprowadzic kable do jednego punktu aby potem podlaczyc pod to TV.

    Jak przymocowac takie kable do sciany?? Beda przykryte tynkiem.

  6. #6

    Domyślnie

    Możesz punktowo przykleić klejem na gorąco, następnie tynk. Jeżeli planujesz w przyszłości rozbudować instalację, proponuję wszystkie kable ciągnąć w jedno miejsce najlepiej na poddasze, umożliwi Ci to w przyszłości zainstalowanie np multiswitcha, monitoringu, wzmacniaczy itp.

  7. #7

    Domyślnie

    Kładłem Triset-113 w całym domu. Na klej z pistoletu raczej nie przykleisz. Przewód jest ciężki i będzie odpadał. Do mocowania użyłem plastikowych "flopów" z gwoździkiem. Znajdziesz w sklepie elektrycznym. Mam ściany z silikatów i dawało się wbić.

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Coobah
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Teresin / Paprotnia
    Posty
    410

    Domyślnie

    Puszka, kup i kładź Triset 113.
    Ja montowałem to w taki sposób: sciany z BK, "wykute" rowki w ścianach, kabel przylapany punktowo najpierw gwoździkami, potem puktowo gipsem.. Jak gips wysechł to gwoździki wyjąłem, a reszte roboty zrobili tynkarze...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony