dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    postaram się zrobić jakieś foty. Niesety łazienka na gorze jest w fazie gruntownej przebudowy, więc mogę podesłać zdjęcia placu boju, albo za miesiąc finalny efekt. Jak trzeba będzie to mogę podesłać fotki na priva.
    pzdr

  2. #22

    Domyślnie

    No i nikt się nie pofatygował z forum atrium
    Dziwni tam są ludzie

    My w czwartek mamy odebrać jakieś mapki , od geologa, potem jeszcze architekt, i mam nadzieję ze to będzie koniec zmagań przed ostatnim podejściem, do powiatu
    No i wreszcie pójdziemy kupić projekt,
    Pozdrawiam Skorpionek1975

  3. #23

    Domyślnie

    Witaj
    Ważne że są i chcą pomagać, bo Ci z forum Atrium to już nic nie chcą pomóc, pobudowali domy a jak sie wyśle do nich maila żeby jakąś fotkę wysłali czy coś podpowiedzieli, to nemo Tamto forum jest już zupełnie martwe .
    Faktycznie nie jest łatwo kogoś z tamtego forum zwerbować do pomocy, ale się nie poddawaj. Ja przerabiałem to w tamtym roku i po dłuższych (podkreślam dłuższych) namowach udało się. Są tam również całkiem w porządku ludzie.

    Nie poddawaj się następna próba może przynieść lepszy rezultat.
    A poza tym to przecież masz już jednego fachowca od Finezji - Kangoo, a to duży plus. I jesteś osobą już budującą a to przyciąga innych zainteresowanych.

    pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Witaj wp03

    Wysłałam kilka maili do osób z forum Atrium, no cóż nikogo do niczego nie można zmuszać , podałam im nawet link na nasze forum żeby się po dołączali, i nic wielka cisza.
    Ci którzy już pobudowali nie zawsze zostawili swoje namiary, więc pozostaje tylko czekać na ich odzew i dobra wolę

    Więc cała nadzieja w kangoo , i w arrmi
    Pozdrawiam Skorpionek1975

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony