dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    Wymieniacie rodzaje płytek:
    - błyszczące
    - matowe
    - satynowe
    - z połyskiem
    w głowie się kręci od tych nazw.
    Czy można dopasować zdjęcia do tych rodzajów płytek??????

    Mi się podobają błyszczące ale naprawdę muszą być powalające na kolana.

  2. #42

    Domyślnie

    W łazience mam błyszczącą ,każda plama jest widoczna - horror i nigdy więcej . Odkamieniacz w ciągłym użyciu.
    W kuchni uparłam się przy pólmacie mino protestów całej rodziny i jestem zachwycona , cała reszta domowników też
    Zdecydowanie mniej sprzątania( szorowania,wycierania do sucha) i więcej czasu dla siebie

  3. #43

    Domyślnie

    Ja mam obecnie w łazience matowe (żółto-białe) i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Są super do utrzymania w czystości i nie widać żadnego kamienia i plam Mycie obowiązkowe po sezonie grzewczym - choć brud rozkłada się równomiernie i na pierwszy rzut oka nic nie widać to poprostu nie są białe. W domu chyba też takie będą

  4. #44

    Domyślnie

    stawiam na satynowe, zwłaszcza do łazienki, to kompromis pomiędzy wygodą a urodą

    z połyskiem dodają wnetrzu elegancji, klasy, przestrzeni a w łazience dodatkowo poczucie sterylnosci, ale ich utrzymanie w czystości to... to juz wiecie i nie bedę sie powtarzać
    Mieszkam.

  5. #45

    Domyślnie

    W obecnej łazience mam na podłodze płytki nazwane w sklepie jako półmatowe..... NIE RÓBCIE NIGDY TAKIEGO BŁĘDU. Wyglądają ładnie tylko kilka minut po umyciu (i to tez nie szmatą a mopem).
    Widać na nich każda kroplę (dodam że kolor jest raczej maskujący -szary) a ta cała matowośc objawia się tym, że rozlana kropla oliwki, czy płynu nawilżającego do kąpieli wymaga kilkakrotnego szorowania ostrymi srodkami.

    Na ścianach mam bardzo praktyczne płytki - jakaś hybryda (niby matowe, ale z połyskiem) no i są ze strukturą, co w ciekawy sposób wygląda.

  6. #46

    Domyślnie

    Potwierdzam wasze obserwacje
    matowe plytki, kolor kremowozolty idealnie wygladaja w lazience
    fuge mamy ciut za ciemna - zrobilabym pod kolor kafeklow, zeby nie bylo widac jasnych nalotow w okolicy kranu, wanny
    plytki na podlodze tez sa matowe, o gładkiej fakturze, kolor cegalsty i jest dobrze

    w innym pomieszczeniu na podlodze sa matowe, o nierownej fakturze, swietnie wygladaja wyszorowane z dodatkiem roznych srodkow "nawlizajacych", ale to jednak trudno osiagnac i utrzymac..
    Najlepiej z podlogowych sie spisuja wg mnie blyszczace, ale nie gladkie w nierowny bialo-szary wzor - do tego stopnia praktyczne, ze latwo zapomniec, ze juz czas je umyc

    w kuchni plytki sa ciemne blyszczace - kolo zlewu szybko widoczne matowe zacieki, a kolo kuchenki osady, ktore o dziwo nie rzucaja sie w oczy
    te blyszczace plytki myje sie bez porownania latwiej, zlew blisko, nie ma wiec przeszkod by robic to codziennie...

  7. #47

    Domyślnie

    Posty stare ale mam nadzieje, ze Ktos mi pomoze.
    Szukam zdjec z realizacji plytek Artis -Azteka

    D`arek - jesli jeszcze tutaj zaglądasz napisz prosze jak "sprawuja" sie Wasze plytki ....i co to jest model Hannover Perla nigdzie nie moge znaleźć

    Jak tylko zobaczylismy te plytki to odrazu z mezem postanowilismy , ze chcemy je miec.
    W sklepach kosztuja ok 145 z/m2 a w internecie 95/m2 .....spora roznica .....czy Ktos z Was robil zakupy w sklepie internetowym galeriadom.pl ??



    Pozdrawiam

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony