Myślę, że mało jest odpowiedzi na temat zlewozmywaków ceramicznych ponieważ to nowość na naszym rynku i nie były zbyt powszechne ze względu na cenę.
Zawsze byłam otwarta na nowości i szukam przedmiotów wysokich jakościowo. Długo przeglądałam różne oferty i dowiadywałam się na ten temat. Co się okazało, że te naprawdę super zlewy po kilka tysięcy sprowadzane do Polski to często II gatunek, a tanie zlewy jak np. w Ikei, które są pokryte białą emalią to prawie jak umywalki. Dowiedziałam się, że najważniejsze jest z czego jest zrobiony i czym pokryty. Emalia nie może być taka błyszcząca bo nie jest trwała. Od niedawna mam zlew Dante Jowisz i jestem zachwycona jego wyglądem -ma piękny, piaskowy kolor. Robi wrażenie na wszystkich znajomych, którzy myślą, że zapłaciłam za niego kilka tysięcy. Jak się dowiadują o cenie (niecałe 700zł) to nie wierzą. Na razie jestem bardzo zadowolona, a co do trwałości to trudno mi powiedzieć ale mam na to 10 lat !!!!! - gwarancja producenta, więc się o nic nie martwię.
pozdrawiam