dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie POTRZEBNY KREDYT

    mam domek stan- okna-drzwi -instalacje-tynki -wylewki są zrobione "kasy" wystarczy jeszcze na ocieplenie styr.10+siatka i klej na płytki myśle że wszystkie czyli 2 łazienki,kuchnia,hol,wiatrołap niema drzwi wewnętrznych ,okładziny schodów 'drewno' parkiet salon i tp. ale nie w tym rzecz chcemy kredyt na jakieś 100.000lub 150.000 tyś. ale taki że jak coś zostanie żeby było na dowolny cel macie jakieś porady bo ja się pogubiłem w tym wszystkim i jakie były by raty takiego kredytu w opcjach 10 - 15 lub 20 lat
    lubie budować

  2. #2

    Domyślnie Re: POTRZEBNY KREDYT

    Cytat Napisał falus30
    mam domek stan- okna-drzwi -instalacje-tynki -wylewki są zrobione "kasy" wystarczy jeszcze na ocieplenie styr.10+siatka i klej na płytki myśle że wszystkie czyli 2 łazienki,kuchnia,hol,wiatrołap niema drzwi wewnętrznych ,okładziny schodów 'drewno' parkiet salon i tp. ale nie w tym rzecz chcemy kredyt na jakieś 100.000lub 150.000 tyś. ale taki że jak coś zostanie żeby było na dowolny cel macie jakieś porady bo ja się pogubiłem w tym wszystkim i jakie były by raty takiego kredytu w opcjach 10 - 15 lub 20 lat
    1) interpunkcja nie boli
    2) możesz wziąć "normalny" kredyt hipoteczny - ja właśnie wziąłem kredyt na dokońćcenie budowy, nie różni się on warunkami od "zwykłego", dotychczasowy stan prac liczy się jako wkład własny. Nie sądzę, żeby bank rozliczał Cię co do złotówki z wykorzystania kredytu, zwłaszcza, że wiele banków nie rozlicza środków na podstawie faktur tylko np. zdjęć z budowy.
    3) co do wysokości rat - to zależy od walutykredytu . umów się u doradców finansowych (typ expander czy open finance) podpowiedzą Ci w jakim banku możesz dostac kredyt i jaka będzie mniej więcej wysokośc raty. Jak nie masz czasu to wejdź na stronę www jakiegoś banku większość z nich ma kalkulatory kredytowe, które pozwolą Ci to wyliczyć.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony