dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    moje klucze (winkhaus) są podobno nie do podrobienia, żeby dorobić trzeba wysłać spcjalny pin do producenta, ale mimo to i tak nie zamierzam nikomu dawać tych kluczy. Teraz na etapie budowy nie ma specjalnie co ukraść a ja wolę przyjechac rano spotkac się ekipą i otworzyć drzwi, przyjechać po pracy i zamknąc drzwi. To dyscyplinuje mnie i ich, poza tym jestem nauczony doświadczeniem: "pańskie oko konia tuczy". Mam kilka usterek na budowie, powstały one TYLKO tam, gdzie mnie nie było... no ale to już wykracza poza temat tego wątku
    pozdrawiam

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał Malobert
    moje klucze (winkhaus) są podobno nie do podrobienia, żeby dorobić trzeba wysłać spcjalny pin do producenta, ale mimo to i tak nie zamierzam nikomu dawać tych kluczy. Teraz na etapie budowy nie ma specjalnie co ukraść a ja wolę przyjechac rano spotkac się ekipą i otworzyć drzwi, przyjechać po pracy i zamknąc drzwi. To dyscyplinuje mnie i ich, poza tym jestem nauczony doświadczeniem: "pańskie oko konia tuczy". Mam kilka usterek na budowie, powstały one TYLKO tam, gdzie mnie nie było... no ale to już wykracza poza temat tego wątku
    Tylko trudno się dopasować w przypadku gdy: robotnicy pracują 7-15 a Ty pracujesz 9-17. O ile rano można ich wpuścić, to już po pracy trudno za nimi zamknąć drzwi. O ile jeszcze w miastach (i to mniejszych) da się wyskoczyć na chwilę z pracy, to w większych lub w przypadku budowy pod miastem, jest to awykonalne.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony