dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Instalator systemów alarmowych - służę pomocą :)

    Witam.

    Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań.
    Instalujesz samodzielnie system? Zapytaj - pomogę nieodpłatnie. Chcesz skonsultować swój projekt? Nie ma sprawy - wspomogę doświadczeniem. Mogę podesłaś instrukcję, poradzić.... Szczerze i chętnie pomagam każdemu.
    Marek Sołtysiak
    GG: 930455

  2. #2

    Domyślnie

    Dobry wieczór,
    Bardzo chętnie skorzystam z Pana propozycji. Proszę o kontakt na prv.

  3. #3

    Domyślnie Re: Instalator systemów alarmowych - służę pomocą :)

    Ja równiez skorzystam z pomocy, chciałabym zainstalować sobie w domku jakis system alarmowy. Nawet jedna firma zrobila mi wstepny kosztowys, to złapałam sie za głowe. Czy naprawde az tyle kosztuje poprowadzenie systemu alarmowego???

  4. #4

    Domyślnie

    Witam.
    Czy można skorzystać z pomocy? Planuję skromną instalację odstraszającą - ze dwie czujki ruchu wewnątrz, jakiś sygnał na zewnątrz (wizualno-dźwiękowy). Może jakieś sugestie ?
    pzdr C

  5. #5

    Domyślnie

    witam
    czy znane Ci są jakieś rozwiązania z kablem zakopanym w ziemi reagującym chyba na kroki (do ochrony działki- z przodu nie mam płotu) ewentualnie jakieś inne rozwiązania.Działka ma szerokość ok 24m.

  6. #6

    Domyślnie

    Podczas remontu pod tynkiem z każdego pomieszczenia (7) w rogu patrząc na okna poprowadziłem przewody teletechniczne do pomieszczenia przy wyjściu do domu oraz jeden do telefonu. Chciałbym mieć 7 czujek ruchu podłączonych przez centralkę do telefonu z powiadomieniem na mój numer telefonu. Co mam dalej z tym zrobić ? Jaką centralkę, podłączenie pod telefon i syrenę alarmową ? I jaki to koszt ?
    Pozdrawiam Andrzej
    AndrzejS

  7. #7

    Domyślnie

    sprawdzony sprzęt: oferta: http://alarmserwis.pl
    czy budował ktoś D08-przestronny

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony