dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Obróbka wewnętrzna okien

    Mam do obrobienia ościerza okien i drzwi. Ile płaciliście za taką robotę ?

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Ze mnie zdarli jak niewiem . 200 zł od okna z montażem parapetów , okn 180x150 cm.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    Ze mnie zdarli jak niewiem . 200 zł od okna z montażem parapetów , okn 180x150 cm.
    wcale z ciebie nie zdarli cena za montaz i obrobke bez demontazu wacha sie w granicach 30 zl + montaz parapetow ok.10 zl mb wiec w sumie potraktowali cie zgodnie z cennikiem. czy przed zamowieniem okien nie mowiono ci ile kosztuje montaz. ?????

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał czmirek
    Cytat Napisał Anonymous
    Ze mnie zdarli jak niewiem . 200 zł od okna z montażem parapetów , okn 180x150 cm.
    wcale z ciebie nie zdarli cena za montaz i obrobke bez demontazu wacha sie w granicach 30 zl + montaz parapetow ok.10 zl mb wiec w sumie potraktowali cie zgodnie z cennikiem. czy przed zamowieniem okien nie mowiono ci ile kosztuje montaz. ?????
    Weź pod uwagę że pytanie dotyczyło obróbki, a nie montażu (jeśli dobrze zrozumiałem)
    Pozdrawiam


    Deha z Podlasia

  5. #5

    Domyślnie

    cena podana przez Goscia jest porownywalna cenie montazu i obrobce takiego okna. sadze ze gosc mial te prace na mysli.

  6. #6

    Domyślnie

    do Macieja ceny za obrobke moga sie wachac od 10 zl za mb do 20 zl za mb. w zaleznosci jaki jest zakres prac tj. szerokosc szpalety, tylko wewnatrz czy rowniez zewnatrz, obrobka tynkarska, gladzie na szpaletach, narozniki, malowanie, oczywiscie cena dla 1 szt. okna bedzie wyzsza jak za np. 10 szt w jednym budynku ( koszty dojazdu). napisz cos wiecej na ten temat. pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Cena jaką podałem wczesniej czyli 200 zł. to za obrobienie szpalet i montaż parapetu w już zamontowanym oknie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony