dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: ?adny sufit

  1. #1

    Domyślnie

    Czym i jaką techniką najlepiej wykończyć sufit w mieszkaniu w bloku?

  2. #2

    Domyślnie

    Jeżeli strop jest z plyt to na pewno pęka.Ja położyłem siatkę na całości(mogą być szerokie pasy na łączeniach)-siatka pod styropian.Na siatkę tynk gipsowy na gładko.Mario

  3. #3

    Domyślnie

    To bardzo zależy od całego klimatu wnętrza.
    Na pękające płyty można przykleić (wzdłuż rys) styropianowe belki, które imitują prawdziwe. Wtedy wnętrze nabierze charakteru "domu" z balami...

  4. #4

    Domyślnie

    Dobry pomysł.Ja u siebie zrobiłem takie belki z regipsu a to po to żeby do środka zmieścić halogeny(po 3 na belce razem 12 włączane po dwie belki)światełka mam opór.Całość folia samoprzylepna"Dąb"z wys.3m nie widać że to pic.Mario

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    On 2002-07-08 08:53, bigmario4 wrote:
    Jeżeli strop jest z plyt to na pewno pęka.Ja położyłem siatkę na całości(mogą być szerokie pasy na łączeniach)-siatka pod styropian.Na siatkę tynk gipsowy na gładko.Mario
    Proszę dokładnie określić metody pracy przy likwidacji szczelin lub pęknięcia stropu, zanin ułożono siatkę zbrojarską.

  6. #6

    Domyślnie

    Usuwam luźne fragmenty,następnie szpachlą zębatą nakładam tynk gipsowy na to siatka.Siatkę nalezy dobrze wtopić w tynk.następnie po przeschnięciu nakladam drugą warstwę iwygladzam.Po wyschnięciu calości-szlif,unigrunt i malowanie(siatka szerokie pasy-0,5m lub caly sufit jeśli bardzo nierówny)Mario

  7. #7

    Domyślnie

    Mój znajomy założył płyty GK na stelażu,na to tapeta sufitowa z ładną fakturą na to farba- wygląda super!!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony