dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marko01

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1

    Domyślnie koszt więzby i pokrycia dachowego?

    Mam do wykonania dach 260 m,2 koperty+ 3 duże lukarny,pokrycie dachówką karpiówką (w łuskę).Firma wyceniła całość robocizny na 30 tyś.Co myślicie o tej cenie?Jestem z dolnego śląska.

  2. #2

    Domyślnie

    według mnie to dużo
    u mnie pow dachu 264 m dach koperta z oknami połaciowymi i dachówka zakładkowa to 17.000 tys. -robocizna
    okolice Łodzi

  3. #3

    Domyślnie Dach

    Cytat Napisał małgosia2005
    według mnie to dużo
    u mnie pow dachu 264 m dach koperta z oknami połaciowymi i dachówka zakładkowa to 17.000 tys. -robocizna
    okolice Łodzi
    Szanowny kolego dachówka a karpiówka to taka maleńka różnica że na twoją 1 szt wchodzi 5 karpiówek Pozdrawiam
    Bogdański GÓRALE

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam dach 270 m, 2 koperty 2 lukarny

    więxba - ok 10,000
    dachówka - 32,000
    wykonanie- 17500,00

  5. #5

    Domyślnie

    szanowny kolego bogdański

    jak się nie trudno zorientować po nicku jestem kobietą

    a po wtóre te 30 tys za robociznę nawet jeśli to karpiówka to moim zdaniem kosmos.
    Marko moja rada szukaj taniej chyba chcą Cie naciąć

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aneta35

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    witam wszystkich!
    chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was niedawno wymieniał dach tzn zrywał starą płytę i zakładał nowy?ja niedawno kupiłam dom do remontu,i nie mam pojęcia ile to może kosztować,jeszcze czekam na kosztorys z firm.

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Janusz75
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie Więżba i dach

    My za więżbę (8,5m3) zaplacilismy dzisiaj 7500zl (zaimpregnowane).
    Wykona to majster, ktory robi nam stan surowy - wycenil ten etap robocizny na 10 tys.
    Za dachowke (ok. 250m2 dachu ) plus akcesoria - 45 tys brutto (dachówka Creaton DOmino)
    Praca dekarza - 19 tys brutto.

  8. #8

    Domyślnie

    Sporo. Ja mam wycenę w niezłej firmie za kopertę + 3 lukarny + 6 okien dachowych (dach 240 m2) + rynny + obróbki - 24 tys. Łódź.

  9. #9

    Domyślnie

    30.000 to za dużo.
    Cena robocizny w Krakowie zima 2007 24.500 zł- więźba, pełne deskowanie, dachówka ceramiczna, rynny, okna dachowe - dach dość skomplikowany o powierzchni ok. 270 m2

  10. #10

    Domyślnie Re: koszt więzby i pokrycia dachowego?

    Cytat Napisał marko01
    Mam do wykonania dach 260 m,2 koperty+ 3 duże lukarny,pokrycie dachówką karpiówką (w łuskę).Firma wyceniła całość robocizny na 30 tyś.Co myślicie o tej cenie?Jestem z dolnego śląska.
    marko, a co wchodzi w zakres Twojej ceny?
    Mnie ostatnio szczęka opadła - też mamy kłaść karpiówkę w łuskę i ceny są bardzo zróżnicowane ale i bardzo wysokie. Za samo położenie + obróbki dostalismy poki co oferte 80 zl i 115 zl /m2.
    Wiem, ze karpiowka wychodzi drozej, ale az tyle? czy ktos ma / mial kladziona karpiowke w luske? ile placiliscie?

    pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie Re: koszt więzby i pokrycia dachowego?

    Cytat Napisał Patisiak
    Mnie ostatnio szczęka opadła - też mamy kłaść karpiówkę w łuskę i ceny są bardzo zróżnicowane ale i bardzo wysokie. Za samo położenie + obróbki dostalismy poki co oferte 80 zl i 115 zl /m2.
    Wiem, ze karpiowka wychodzi drozej, ale az tyle? czy ktos ma / mial kladziona karpiowke w luske? ile placiliscie?

    pozdrawiam
    Chyba trudno będzie znaleźć poniżej 80 zl/m2. Właśnie zaczynam krycie dachu i zapłacę ok 30tys za położenie karpiówki, zamontowanie okien dachowych i orynnowanie - 280m2 dachu. Tyle, że ekipa sprawdzona i wiem, że zrobią dobrze.

  12. #12

    Domyślnie

    Dzięki za info... i za sprowadzenie na ziemię jeśli ekipa sprawdzona, możesz na priv przeslac mi namiary?
    Czy ktoś jeszcze ma doswiadczenia z karpiówką?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony