dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie projekt MOTYLEK 2 pracownia DOMY W STYLU

    Co sadzicie o tym projekcie.Kolezance sie spodobal i sie na niego napalila.Jak dla mnie to malenstwo okrutne.Moje poprzednie mieszkanie bylo wieksze.
    Podzielcie sie opiniami jesli mozna

  2. #2

    Domyślnie

    Adam
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)

    Dołączył: 30 Paź 2002
    Posty: 197
    Skąd: Dąbrowa Górnicza


    tyle czasu na forum i czym zapomniałeś?
    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Maag sorki ale nie wiem o co chodzi
    Zarejestrowalem sie dosyc dawno ale mialme przerwe w korzystaniu troche dluga

    Nie wiem za bardzo o czym mialem zapomniec

    Sorki
    linka do domku nie dalem

    http://www.domywstylu.pl/projekt.asp?id=396

  4. #4

    Domyślnie Re: Motylek2 z MTM Styl

    Cytat Napisał Adam___
    Co sadzicie o tym projekcie.Kolezance sie spodobal i sie na niego napalila.Jak dla mnie to malenstwo okrutne.
    Mam podobne zdanie. Kuchnia ma ok. 3 x 3,40 (ostatecznie obleci) , ale "salon" 3,60 x 2,70 !, co daje razem niespełna 20 m2 na kuchnię i pokój razem. Zgroza i niemiłosierna ciasnota. Pokój na parterze, to jakieś 3,30 x 2,70 Co tam zmieścić ??? Droga do łazienki przez kotłownię, brrrr ...
    Poddasze całkiem bez łazienki. Ba, bez kibelka nawet. W życiu czegoś podobnego bym nie budowała

    Nawet mały dom powinien spełniać choćby podstawowe kryteria funkcjonalności. A rozważając stronę finansową, to niewielkie zwiększenie metrażu nie łączy się od razu ze znaczącym zwiększeniem kosztu budowy.

    Wygląd zewnętrzny też mi nie leży. No, chyba, że ktoś lubi takie chatki w dawnym wiejskim stylu

    Zresztą o sensie budowania tak małego domu było tu już kilka dyskusji. Poczytaj te wątki:

    Czy sie opłaca stawiać mały dom ??
    co sądzicie o takim maluteńkim domku ?
    Czy ten domek ma wady ???, na pożarcie speców z Forum !!!



    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony