dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał kafelka
    Podobają mi się Wasze sofy, możesz napisać jaki producent?
    livingroom o nazwie accord z kolekcji country

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13
    Sory, że też nie w temacie ale jestem pod wrażeniem waszego okna - jest zabójcze! Czy możesz napisać jakim cudem macie tak wielkie okno niedzielone? Jestem zauroczona
    a dziękuję Moniko wiele osób się zachwyca tym oknem widokowym. Jest to okno ponad standard i nie ma gwarancji więc jest zrobione na naszą odpowiedzialność a ma 3.20. Jest piekny widok zza okna bo widać las, zalew wiślany i czasami przy dobrej pogodzie morze

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_kasia
    Jeśli drewno będzie tylko na stopniach, trzeba będzie uważać przy wycieraniu tych schodów (tudzież pastowaniu czy innych zabiegach) żeby tej jasnej powierzchni nie przejechać bo będzie widać. Mop odpada. Jak schody mają być reprezentacyjne to raczej nie mogą być kłopotliwe w utrzymaniu...
    kasia_kasia masz rację z tymi stopniami więc nie mam nad czym się zastanawiać i od razu odpadają

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    hmm ile będzie kosztowała taka kuta balustrada nie mam pojęcicia okaże się jak będzie tyle co piszesz Marfa to od razu mi się jej odechce i zrobię wtedy bez listków, ale mam nadzieję, że będzie to cena do przyjęcia, gdyż bardzo mi się podobają kute balustrady

    Agnieszko dziękuję Ci, że podzielasz moje zdanie tylko czy ten kolor będzie odpowiedni do mojeje stolarki wenge? a poza tym będziemy robić bez policzków bo one sporo kosztują to już wygląd zmieni

  5. #25

    Domyślnie

    no to jeszcze jeden praktyczny punkt widzenia...
    Te listki dla mnie są super, bardzo podoba mi się ten styl - mam podobne listki na firance właśnie na schodach, u mnie by było jak do kompletu
    Ale mam małe dzieci i bałabym się, że któreś zbiegając ze schodów zahaczyłoby się po drodze. Małe dzieci - i widziałam to nie raz - ponieważ mają wzrok poniżej poręczy, uwielbiają wychylać się pod poręczą - czyli tutaj: między listkami. Zahaczyć się może również ktoś dorosły, a Twoje schody na zdjęciu nie wyglądają na szerokie, za to wyszło stromo, więc poręcz będzie naprawdę służyła podtrzymywaniu się -> ruch blisko listków.

    Może jestem przewrażliwiona, ale kto wie, może komuś się takie spojrzenie przyda

    A może zamiast balustrady kutej - pójść w stronę szkła - zgodnie z żyrandolem

  6. #26

    Domyślnie Schody

    My mamy schody betonowe obłożone drewnem z jesionu. Stolarz pomalował nam ciemną bejcą (kalwados). Balustradę mamy tylko u góry drewno połączone z rurkami metalowymi. Jutro umieszczę zdjęcia .
    Już mieszkamy

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał mclear
    hmm ile będzie kosztowała taka kuta balustrada nie mam pojęcicia okaże się jak będzie tyle co piszesz Marfa to od razu mi się jej odechce i zrobię wtedy bez listków, ale mam nadzieję, że będzie to cena do przyjęcia, gdyż bardzo mi się podobają kute balustrady
    mclear,
    mam nadzieje, że uda Ci się znaleźć taniego wykonawcę kutej balustrady !!! sama mam nadzieję, że takiego znajdę, bo baaaaaaaaaaaaaaardzo bym chciała taką !!! a na razie zbieram kasę.. póki nie ma dzieci i wykończonej góry może być bez balustrady

  8. #28

    Domyślnie

    Wnętrze masz raczej nowoczesne: rolety, płytki na podłodze, proste drzwi, stolik z kanapami nieco rustykalnymi. (widok i okno -BOSKIE)
    Biorąc pod uwagę, ze balustrada bedzie widoczna z korytarza i z salonu starałabym się znaleźć taki kształt i kolor, który bedzie pasował do całości.
    Wg mnie kute listki będą się gryzły z nowoczesnymi drzwiami i podłogą, a na antresoli będą wyglądały ciężko.
    Poszłabym w kierunku raczej niezbyt nowoczesnej balustrady (ze względu na kanapy na pewno nie szkło, chrom, nierdzewka)
    Znalazłam coś takiego:
    Z każdym dniem coraz mniej kurzu...

    http://picasaweb.google.pl/kasiaura7

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_kasia
    no to jeszcze jeden praktyczny punkt widzenia...
    Te listki dla mnie są super, bardzo podoba mi się ten styl - mam podobne listki na firance właśnie na schodach, u mnie by było jak do kompletu
    Ale mam małe dzieci i bałabym się, że któreś zbiegając ze schodów zahaczyłoby się po drodze. Małe dzieci - i widziałam to nie raz - ponieważ mają wzrok poniżej poręczy, uwielbiają wychylać się pod poręczą - czyli tutaj: między listkami. Zahaczyć się może również ktoś dorosły, a Twoje schody na zdjęciu nie wyglądają na szerokie, za to wyszło stromo, więc poręcz będzie naprawdę służyła podtrzymywaniu się -> ruch blisko listków.

    Może jestem przewrażliwiona, ale kto wie, może komuś się takie spojrzenie przyda

    A może zamiast balustrady kutej - pójść w stronę szkła - zgodnie z żyrandolem
    oj kasia_kasia też o tym pomyślałam. W przyszłości i to w niedalekiej zamierzamy mieć dzidziusia i tu może faktycznie lepiej od tych listków odejść. Super, że ktoś mi doradza sama pewnie bym niezłego babola zrobiła muszę szukać czegoś innego

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaura
    Wnętrze masz raczej nowoczesne: rolety, płytki na podłodze, proste drzwi, stolik z kanapami nieco rustykalnymi. (widok i okno -BOSKIE)
    Biorąc pod uwagę, ze balustrada bedzie widoczna z korytarza i z salonu starałabym się znaleźć taki kształt i kolor, który bedzie pasował do całości.
    Wg mnie kute listki będą się gryzły z nowoczesnymi drzwiami i podłogą, a na antresoli będą wyglądały ciężko.
    Poszłabym w kierunku raczej niezbyt nowoczesnej balustrady (ze względu na kanapy na pewno nie szkło, chrom, nierdzewka)
    Znalazłam coś takiego:
    hmm kauradziękuję za Twoją sugestię trochę małe to zdjęcie możesz wkleić mi link do strony gdzie jest taka balustrada chętnie ją obejżę bliżej..tylko czy ona też nie będzie za ciężka ? sporo jest tam tych drutów Faktycznie chyba masz rację że może być zbyt ciężka, właśnie szukam jeszcze coś pomiędzy nowoczesnym a rustykalnym bo własnie się tego obawiam, że może nie pasować jak tak na nią spoglądam kolejnego dnia to coraz bardziej się w tym utwierdzam, że muszę szukać czegoś innego a tak mi się ona podoba Twoja sugestia i kasia_kasia docierają do mnie i zgadzam się z Wami...niestety muszę zapomnieć o tej pięknej balustradzie i poszukać czegoś innego...no i zaczynamy od punktu wyjścia

    Ale najważniejsze, że już wiem, żeby nie robić samych stopni tylko z podstopnicami schody

  11. #31

    Domyślnie

    Zdjęcie, które wkleiła kaura jest ze strony:
    http://www.romanowscy.com/index1.php?dzial=galeria
    (na samym dole)

    Pozdrawiam

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marfa
    Zdjęcie, które wkleiła kaura jest ze strony:
    http://www.romanowscy.com/index1.php?dzial=galeria
    (na samym dole)

    Pozdrawiam

    dzięki Marfa

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał mclear
    Cytat Napisał kafelka
    Podobają mi się Wasze sofy, możesz napisać jaki producent?
    livingroom o nazwie accord z kolekcji country
    Dzięki
    Pozdrawiam, Kafelka

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał mclear
    Cytat Napisał kafelka
    Podobają mi się Wasze sofy, możesz napisać jaki producent?
    livingroom o nazwie accord z kolekcji country
    Dzięki
    Pozdrawiam, Kafelka

  15. #35

  16. #36
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alunek
    Moje schody

    trochę inaczej niż normalnie ale ja chcę mieć tylko poręcz z drewna a barierki z metalu lub stali nierdzewnej ale dziękuję za podrzucenie pomysłu

    ta balustrada od romanowskiego przypadła mi do gustu

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    a co myślicie o tych?


  18. #38
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie


  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał mclear
    a co myślicie o tych?

    No tak- zapomniałam podać adresu strony, ale widzę że Romanowscy są dosyć popularni.
    Ta balustrada powyżej jak dla mnie jest za bogata, ale generalnie jestem zwolenniczką minimalistycznych, prostych, surowych form.
    Próbuję patrzeć obiektywnie na całość i jakoś mi się to nie zgrywa razem.
    Ta na drugim obrazku już bardziej, tylko kolor drewna wybrałabym zbliżony do drzwi, może trochę jasniejszy, ale nie taki ciepły jak na tym zdjęciu.
    Z każdym dniem coraz mniej kurzu...

    http://picasaweb.google.pl/kasiaura7

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaura
    Cytat Napisał mclear
    a co myślicie o tych?

    No tak- zapomniałam podać adresu strony, ale widzę że Romanowscy są dosyć popularni.
    Ta balustrada powyżej jak dla mnie jest za bogata, ale generalnie jestem zwolenniczką minimalistycznych, prostych, surowych form.
    Próbuję patrzeć obiektywnie na całość i jakoś mi się to nie zgrywa razem.
    Ta na drugim obrazku już bardziej, tylko kolor drewna wybrałabym zbliżony do drzwi, może trochę jasniejszy, ale nie taki ciepły jak na tym zdjęciu.
    tak kolor drewna o ton jaśniejszy niż moja stolarka i tralki w kolorze chromu

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony