dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Pokażcie swoje domki!!!

    Witam

    Prośba do Forumowiczów, którzy ukończyli swoje domki a przynajmniej z zewnątrz (chodiz o dach, elewacje, okna). Zamieśćcie tu zdjęcia Waszych domów.

    Wiele osób ma problem z doborem koloru dachówki, okien czy elewacji(np. ja). Pochwalcie sie jak Wam sie to udało i jak się prezentują.
    Będzie to na pewno podpowiedzią i inspiracją dla forumowiczów, którzy są przed takimi wyborami.

  2. #2

    Domyślnie Re: Pokażcie swoje domki!!!

    Cytat Napisał edit-blondi
    Witam

    Prośba do Forumowiczów, którzy ukończyli swoje domki a przynajmniej z zewnątrz (chodiz o dach, elewacje, okna). Zamieśćcie tu zdjęcia Waszych domów.

    Wiele osób ma problem z doborem koloru dachówki, okien czy elewacji(np. ja). Pochwalcie sie jak Wam sie to udało i jak się prezentują.
    Będzie to na pewno podpowiedzią i inspiracją dla forumowiczów, którzy są przed takimi wyborami.
    Przednia myśl! Że też nikt na tym forum nie wpadł wcześniej na pomysł wątku z galerią zdjęć domów forumowiczów...

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Zajrzyjcie kochani na strony Marcina i Ani (Piscosh), Kuleczki, AnkiSzklanki itp. Jest na co popatrzec, mowie Wam. Inspiracji co niemiara, az oczy z orbit wychodza.
    Powodzenia (przygotujcie sie na dluuuuugie godziny sleczenia przed ekranem).
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #4

    Domyślnie

    no właśnie godziny slęczenia, żeby obejrzeć kilka domów. Wiem, że jest na co popatrzeć bo oglądałam, ale tu chodzi o wklejenie nawet jednego zdjecia, na którym jest domek w całej okazałości. Wtedy przeglądanie zestawień dachówki, okien i elewacji będzie znacznie szybsze.

    są już wątki pt dachy, ogrodzenia czemu nie ma być takiego.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie



    Rezi i Piskosch - wybaczcie
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #6

    Domyślnie

    no właśnie o to chodzi
    czekamy na kolejne

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał edit-blondi
    czekamy na kolejne
    No to czekajcie. Co kto lubi.

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Od bardzo dawna sledze to forum i nie spotkalam jeszcze takiego tematu.Mysle,ze to bardzo dobry pomysl.

    P.S. chetnie zobacze jak kolor moich okien,dachu i elewacji bedzie wygladal w zespole.

  9. #9

    Domyślnie

    Mylicie sie - wątek przedstawiający zdjęcia domów i ich elewacji jest - w dziale WNęTRZA (mylące, ale autorka wątku usprawiedliwiła swój wybór) - i jest zatytułowany Elewacje - zdjęcia

    Oto link do niego:

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...326&highlight=
    miałem budować, zamiast tego kupiłem dom

  10. #10

    Domyślnie Re: Pokażcie swoje domki!!!

    Witam
    Cytat Napisał edit-blondi
    Prośba do Forumowiczów, którzy ukończyli swoje domki a przynajmniej z zewnątrz (chodiz o dach, elewacje, okna). Zamieśćcie tu zdjęcia Waszych domów.
    A może warto pokazywać także domki zbudowane dawniej, w innych czasach, jak ta połowa bliźniaka pokazana w temacie Galeria edi ?
    Być może, za kilka lat, dzieci dostawią drugą połowę i trzeba będzie pomyśleć o kapitalnym remoncie tej starej części.
    -Pozdrawiam!
    -Edward W. (edi)

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    [quote="suwalek"]Mylicie sie - wątek przedstawiający zdjęcia domów i ich elewacji jest - w dziale WNęTRZA (mylące, ale autorka wątku usprawiedliwiła swój wybór) - i jest zatytułowany Elewacje - zdjęcia

    upsssss racja...

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    windows

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    391
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    up

    może coś nowego
    GIVE A SMILE

  13. #13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony