dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    A propos kafelkarzy,właśnie jeden taki fachowiec skończył moją łazienkę(o ile tak to można nazwać)!!!Żeby była jasność fachmen z polecenia!Woda w brodziku murowanym nie schodzi,dziury przy wylewkach tak wielkie że niema rozetek które by je zakryły,na głównej ścianie położone trzy kafelki z defektem itd.,itd Żeby było śmieszniej to mój kochany mąż zapłacił partaczowi niewidząc ostatecznego efektu I co wy na to???

  2. #22

    Domyślnie

    ludzie wszystko ma normy budowlane,ludzie tez są rózni,spotkałem osoby niezadowolone z naprawde doreze zrobionej łazienki,a takze zadowolonych ze slabo polozonych plytek
    Wklejajcie fotki!!!!!!!!!!

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie brodzik murowany

    a ile powinno kosztowac - robocizna sama - wymurowanie brodzika do obudowania gresem, wymiary 110 cm X 80 cm, trzeba osadzic syfon, wymurowac 2 scianki z bloczkow i wszystko zaizolowac...

  4. #24

    Domyślnie

    stawka_za_dzień x ilość_dni_pracy

    jednemu zajmie to 2 dni, innemu zajmie poltora tygodnia
    best regards

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bogdan11

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    6

    Domyślnie szok!!!

    nie dowiary jakie ceny m2 płytek to ok 35- 50zł

  6. #26

    Domyślnie

    Masz racje. Wszyscy wiemy, że samochód kosztuje między 25 a 40 tysięcy i ani złotówki mniej czy więcej.
    best regards

  7. #27

    Domyślnie



    [img=http://img170.imageshack.us/img170/3640/pict1491yk8.th.jpg]


    Ktoś mówił o zdjęciach więc kilka fotek szczegółów wykonania przez fachowca.Może nie widać dokładnie ale na przykład ta jasna płytka na podłodze nie jest absolutnie efektem zamierzonym,a dziury przy wylewkach wołają o pomstę do nieba!Wydaje mi się że nie jest to moja upiredliwość tylko fuszera!!!

  8. #28

    Domyślnie

    nie bardzo wiem o co biega z tymi diurami po wylewce ale ta plytka jasna to błą ale powinien wymienic i po krzyku,w ramach poprawek.
    Wklejajcie lepszej jakosci fotki,

  9. #29

    Domyślnie

    Przepraszam za jakość fotek,poprawie się Dziury przy baterii ściennej przeważnie wycina się otwornicą(z tego co wiem) a mój fachowiec wyciął sobie prostokąciki których nie da się zakryć żadną rozetką-oto mi chodziło

  10. #30

    Domyślnie

    Moze dopiero sie "dorabia" i jeszcze nie stac go na porzadna otwornice Trzeba miec minimum dwie, a najlepiej trzy (oczywiscie kazda ma inna wielkosc), przy czym dobra otwornica diamentowa kosztuje w granicach 600 zł/szt.
    best regards

  11. #31

    Domyślnie

    Fachowiec z praktyką,szczególnie w Szwecji.Niestety człowiek uczy się na błędach,szkoda tylko że na swoich Powiem szczerze u niektórych fachowców wkurza mnie najbardziej nie brak praktyki i umiejętności tylko to ,że nie umieją przyznać się do fuszery Cokolwiek złego to nie oni,albo ściana krzywa albo kafelki nie takie ,albo my mamy jakieś głupie pomysły!!!Oczywiście uogólniam mam nadzieję że prawdziwi fachowcy jeszcze istnieją na świecie

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janisia
    Przepraszam za jakość fotek,poprawie się Dziury przy baterii ściennej przeważnie wycina się otwornicą(z tego co wiem) a mój fachowiec wyciął sobie prostokąciki których nie da się zakryć żadną rozetką-oto mi chodziło
    no to papudrok

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Darek.M

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Re: Glazurnik - ceny

    Kazdy kafelkarz ma swoja cene najpierw powinna byc ustalona cena ( Cennik za kazda usluge ) kazdy fachowiec potrafi wycenic dana prace jak dochodza dodatkowe koszta odrazu trzeba poinformowac klijenta.Pyta pani czy wszysto liczy sie osobno powiem ze tak ale tu byl blad na samym poczatku ze nie zrobiono wyceny.Uwazam ze skasowal za otwory za duzo jak byly tylko 3 ....
    a tak to ceny sa normale pisze pani o silikowaniu za mb/20zl


    Dariusz Mozejko

  14. #34

    Domyślnie

    witam
    Niestety jak wiem z praktyki,niektóre ,,udziwnienia,, wymyślane przez klientów potrafią załamać...ale takie jest ich prawo,i albo się to wykonac potrafi albo nie.
    Niekiedy trzeba troche improwizowac,ja np.nieraz razem z klientem zmieniałem jego projekt dla....jego dobra.
    Po prostu niekiedy nie da się szklanej kostki 1x1 cm wyszlifowac i połaczyć z 1 cm grubosci gresem pod kątem 45 st. ..a klient się upiera...trzeba liczyc siły na zamiary,niekiedy lepiej sobie odpuscic,niektóre rzeczy po prostu są nie do zrobienia,przy ryzyku zniszczenia materiału.
    Klienci po prostu wymyslają sobie w głowie projekty ale realizacja to co innego.
    Ale oczywiscie wycięcie otworu czy docięcie płytki czy utrzymanie pionu to szkolne podstawy które kazdy fachman powinien miec w małym palcu.
    Niekiedy warto za prostą łazienkę zapłacic 3000 zł..ale miec wszystko tip top czyli..pion,pozim ,kąty,prawidłowo wykonana instalacja wodna,prąd ...wszystko po to by następne 20 lat miec po prostu spokój a nie kuć płytki po 3 miechach...a juz takie sytuacje widziałem to życie...
    pozdrawiam

    ostatnio byłem u mojej znajomej która ma kibelek 1 m na 1 m kw. ,
    chciała tam połozyc płytki ,zamontowac nowy compact itd.
    2-3 dni roboty,więc jako ze znajoma zaproponowałem ze jej to zrobie za 500 zł na tip top...no cóz stwierdziła ze troszke drogo..
    Odwiedziłem ją niedawno...i szkoda ze nie wziąłem aparatu...czergos takiego nie widziałem nigdy....płytki na podłodze do wyciągniecia ręką(ruszają sie normalnie),sciany to obraz nędzy i rozpaczy....płytki powyłamywane obcęgami powciskane na głębok. nawet 2 cm jedna od drugiej szok...znajoma sie popłakała przy mnie ,powiedziała ze znalazła fachowca za 300 zł....
    to jest własnie oszczednosc....dodam ze po tej robocie jej cała ubikacja nadaje sie do kapitalnego remontu.

  15. #35

    Domyślnie

    ...chciała taniej, no to ma...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony