dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 163 z 163
  1. #161

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy
    dał mi maleńki suwenir. Mała karteczka zapisana arabskimi "robaczkami" oprawiona w ramkę. Przykazał mi, rzeczony drug, aby obrazek ów wisiał zawsze w widocznym miejscu, wówczas szczęście mej rodzinie przyniesie.
    Z ciekawości poprosiłem znajomego arabistę o przetłumaczenie.
    Tekst był dosyć jasny. Mówił , że posiadacz jego, to Pepeg dosyć dobry,Araba nie prześladujący, więc jak już przyjdą rżnąć niewiernych, niech zabiją Pepega bezboleśnie i nie torturują przed śmiercią także jego rodziny.
    Trzeba przyznać, że bardzo hojnego przyjaciela miałeś. Glejt na przeżycie w przypadku jihadu Gratuluje

  2. #162
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenon_arch
    Cytat Napisał Pepeg z Gumy
    dał mi maleńki suwenir. Mała karteczka zapisana arabskimi "robaczkami" oprawiona w ramkę. Przykazał mi, rzeczony drug, aby obrazek ów wisiał zawsze w widocznym miejscu, wówczas szczęście mej rodzinie przyniesie.
    Z ciekawości poprosiłem znajomego arabistę o przetłumaczenie.
    Tekst był dosyć jasny. Mówił , że posiadacz jego, to Pepeg dosyć dobry,Araba nie prześladujący, więc jak już przyjdą rżnąć niewiernych, niech zabiją Pepega bezboleśnie i nie torturują przed śmiercią także jego rodziny.
    Trzeba przyznać, że bardzo hojnego przyjaciela miałeś. Glejt na przeżycie w przypadku jihadu Gratuluje
    Na jakie przeżycie? Przeczytaj uważnie

  3. #163

    Domyślnie

    Faktycznie nie doczytałem

    No to jeszcze lepiej. Ciekawa kultura

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony