dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał lump praski
    Jak sie ma wszystko z gumy .......

    A nie nakazali juz w 3ce o b o w i a z ko w o czytac w odcinakch P a m ie t n i

    k a znalezionego w Moskwie ?


    Chcesz coś powiedzieć, czy zgodnie z charakterem, zwyczajowo tylko chrząkasz ?

    A to pech! Nie zdążyło się zmienić.

  2. #22

    Domyślnie

    Jak sie ma wszystko z gumy ....... i ucho i oko ......

    Pamietnik znaleziony w Moskwie bedzie sie czytac dzieciom na dobranoc.



    Obowiazkowo.
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-Mandzia
    To chyba lepiej nigdzie nie wchodzić, bo gdzie nie spojrzysz - wszędzie bylejakość
    Teraz bedzie jeszcze wiecej umpa - umpa i usia-siusia....

    Nawet audycje hip -hopowe w Stanach maja zaciecie spoleczne i prezenterki/ow ktorzy wymawiaja koncowki i charakteryzuja sie dykcja a nie belkotoaniem jakby mieli kluski w gebie....ech .
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  4. #24
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał lump praski
    Jak sie ma wszystko z gumy ....... i ucho i oko ......
    Tak, tak
    Nie wiadomo co lepiej.
    Mieć oko i ucho z gumy czy być chrząkającą pod Operą ,dmuchaną lalą z lateksu o jednorazowym popycie i trendzie nieustannie malejącym ?

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał lump praski




    reemisja najwyraźniej .

    keep taking your pills.
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  6. #26

    Domyślnie

    [/quote]

    Mieć oko i ucho z gumy czy.......?[/quote]

    Oko i ucho z gumy tp pryszcz w przypadku gdy nawet kastracja niepotrzebna

    juz .....no coz......

    A teras przet pansssstfem zaspewa , prosze sfrucic uwage jak cienko ........... ..................

    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  7. #27
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna
    Cytat Napisał lump praski




    reemisja najwyraźniej .

    keep taking your pills.
    Mam znajomego leśnika.
    Wyjdzie taniej od pigułek, choć będzie się pewnie przed obrzydlistwem wzdragał.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Nie płaczę po Skowrońskim, czyli reguły gry

    Nie przeszkadza mi, że Skowroński w pewnym momencie stał się zagorzałym zwolennikiem IV Rzeczypospolitej. Słuchałem i słucham tego radia. A więc byłem nawet w stanie znieść dostrzegane przez wielu PiS-owskie skrzywienie. Wiem, że ideałem są "polityczne przezroczyste media publiczne", ale nie jestem na tyle naiwny, by w polskich warunkach wierzyć w szybkie tego ideału ucieleśnienie.

    Uważam, że Skowroński zrobił w "Trójce" niezłą robotę. Ponownie zaprosił na antenę Wojciecha Manna i Grzegorza Wasowskiego i przywrócił stacji "brzmienie" z czasów jej chwały. Przywrócił autorskie audycje muzyczne, tak różne od sieczki w komercyjnych stacjach. Sobotnie rozmowy polityków i dziennikarzy były starannie balansowane.

    Skowroński był uległy wobec prezesa Jarosława Kaczyńskiego (pojechał do niego na wywiad, gdy "Jedynka" zbuntowała się przeciwko nagrywaniu dzień wcześniej słynnych wtorkowych "kaczoranków"). To wszystko tylko kwestia jego poczucia smaku.

    Jestem przekonany, że Skowroński chciał przede wszystkim tworzyć dobre radio. Dla mnie pobocznym zagadnieniem jest rozważanie dylematu, czy poprzez atrakcyjną formę chciał czynić PiS-owskie idee bardziej strawne dla inteligencji, czy też "polityczne" wstawki były trybutem - płaconym PiS-owskim władzom. "Trójka" stała się rozgłośnią ponownie słuchaną, w odróżnieniu od "Jedynki", gdzie po politycznych czystkach niewiele pozostało do słuchania obok PiS-owskiej propagandy.

    Niestety, nie jestem w stanie wykrzesać ubolewanie nad jego losem. Ot, wydaje się kolejnym przykładem starej prawdy. Kto jest politycznym nominatem, musi się liczyć z tym, że los jego jest kruchy i niepewny. Kto sprzedaje się politykom, musi liczyć na to, że szybko stanie się towarem przeterminowanym.

    Przecież w momencie, gdy PiS desygnował go na to stanowisko, Skowroński zdawał sobie sprawę, jaką rolę ma grać. Nie wywodził się z "Trójki" i nie wspinał się tam po szczeblach zawodowej kariery. Nie wygrał konkursu na to stanowisko, w którym mógłby wszystkich przekonać o swojej merytorycznej przewadze. Zapewne zdawał sobie sprawę, że o jego nominacji decydowały głównie względy polityczne, a nie merytoryczne. Przypuszczam, że gdyby był nawet magiem radia, a nie popierał PiS, to w czasach deklarowanej przez Jerzego Targalskiego, członka zarządu Polskiego Radia, "walki z Ubekistanem" w Polskim Radiu na stanowisko szefa "Trójki" nie miałby żadnych szans.
    to tylko fragment, całość tu:
    http://wyborcza.pl/1,88975,6340485,H...norarium_.html
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  9. #29

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego dziennikarzom się wydaje, że jeśli wykorzystają polityczne "plecy" to będą ostatnimi, którzy tak zrobili i polityka już się w media mieszać nie będzie.

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Skowroński ....nie wywodził się z "Trójki" i nie wspinał się tam po szczeblach zawodowej kariery. Nie wygrał konkursu na to stanowisko, w którym mógłby wszystkich przekonać o swojej merytorycznej przewadze.
    Magda Jeton też konkursu nie wygrała, tyle, że jej kariera jest jednak związana z "trójką"
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  11. #31

    Domyślnie

    Nie orientuję się zbytnio w szaradach personalnych w kierownictwie Trójki. Nie pamiętam czasów "prawdziwej Trójki". Mogę tylko powiedzieć, że choć rzeczywiście zmieniła sią ostatnio pod względem choćby ilości publicystyki to i tak jest jednym z nielicznych, które jestem w stanie od czasu do czasu z przyjemnościa posłuchać. Nie widzę dla tej stacji ialternatywy...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony